Jakie słuchawki nauszne max 150 zł

bady87

Member
Witam .Jakie słuchawki możecie polecić do tej kwoty .Będą służyć do oglądania filmów i słuchania muzyki z wzmacniacza będę używał ich tylko w domu
 

robiz

New member
W tej kwocie to wybór będzie dość zawężony. Według mnie są trzy firmy: Kross, AKG i Sennheiser.
Sprawdź właśnie AKG K 512, powinieneś się zmieścić kwotowo i być z nich zadowolony.

robiz
 

bady87

Member
Zapomniałem napisać że kabelek musi mieć 3,5 m a te AKG K 512 mają tylko 2,5 m
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Adam12a

New member
Ja mogę polecić Philipsy SHP2500 - są tanie, przyzwoicie wykonane, dość wygodne, mają długi kabel i dobrze grają.
 

Gabber84

New member
Miałem ten sam dylemat, ale zdecydowałem się na AKG K 512 - do tego dokupiłem przedłużkę jacka 3m od hamy (tylko to mieli w Media - koszt ok. 20-30 zł) żeby starczyło do tv i jestem mega zadowolony, straty w dźwięku nie wyczuwa się a radość ze słuchania ogromna. Także szczerze polecam.
 

bady87

Member
Zastanawiam sie jeszcze nad Panasonic RP-HTF295E-K kabel 5 m tylko czy to dobry wybór pomiędzy AKG K 512 nie wiem które lepsze
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kwasior21

New member
Doloz do Creative aurvana live, dokup dluzszy kabel i ciesz sie dzwiekiem swietnych przetwornikow. Cal! pozamiataja te inne badziewia.
 

Gabber84

New member
Tak to własnie jest, zakładasz wątek "do 150 zł", zaraz dostaniesz poradę, żeby dołożyć i kupić za 250, za chwilę ktoś dopisze, żebyś dołożył do 500 i za 20 postów budżet wzrośnie Ci do 2500 ziko...
Także najlepiej wyznacz sobie max budżet, poczytaj recki na temat sprzętów w tej cenie i kupuj najlepszy...
 

krisder

New member
Bez reklam
Z czystym sumieniem mogę polecić Koss UR-40. Nie wyglądają imponująco i nawet dziwiłem się że producent daje na nie dożywotnią gwarancję. W tym przedziałe cenowym (109pln) jeżeli chodzi o brzmienie lepszych słuchawek nie posiadałem a mam lub miałem kilka par. To co początkowo wydaje się wadą, czyli dość delikatna budowa w trakcie użytkowania staje się zaletą gdyż są wygodne i leciutkie.

Zapomniałem o waznej uwadze - nie kieruj się wybierając słuchawki długością kabla. Do tego służą przedłużacze, które majątku nie kosztują a może się okazać że będziesz miał liche słuchawki ale z długim kablem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kossy faktycznie ladne, mialem kupowac ktorys model, cena ok. 500zl ale z tego co widzialem nie mialy potencjometru do podglasniania, lub byl schowany w scianie (w MM). Na pudelku tez zero info na ten temat a obsluga poszla na obiad wiec sie nie dowiedzialem i nie kupiem.
Potencjometr to podstawa jak dla mnie, nie wyobrazam sobie sluchawek bez tego, natomiast dlugosc kabla - fakt mozna przedluzyc, ale dobrze jak juz jest np.5m.
Ja kupilem TDK, tez cena jakies 100zl, nie oczekiwalem wiele, ale brzmienie rewelacyjne jak na to cene. Bass mocny bez znieksztalcen, bardzo fajnie sie slucha, do tego potencjometr i 5m kabel ktory przydal sie przy podlaczeniu do ampli - odleglosc ok4.5m do miejsca odsluchu. Polecam ten model z czystym sumieniem, ciezko sie do czegos przyczepic.Cena smieszna.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Doloz do Creative aurvana live, dokup dluzszy kabel i ciesz sie dzwiekiem swietnych przetwornikow. Cal! pozamiataja te inne badziewia.

Do czego porownywales tego creativa? Fakt ze siedzi tam z tego co wiem
to samo ("magnesy neodymowe foster electric") co w Denonie AHD1001 a te znam.
Cena nie jest wysoka, za 180 mozna kupic. Moze faktycznie warto sie tym zainteresowac,
ale przedluzacze zazwyczaj pogarszaja jakosc jezeli komus zabraknie kabla, do tego czy one
maja potencjometr? Kable z tego co wiem tez warto by wymienic, bo te fabryczne sa marnej jakosci.
Do tego z kazdej strony wychodzi kabel, zamiast jednego, dla mnie to wada w codziennym domowym uzytkowaniu. Jak widac ze kazdego cos innego, jokosc dzwieku to jedno, drugie to wygoda, nie mniej wazna.
 
Ostatnia edycja:

kwasior21

New member
Mialem senki hd555, ale ze wzgledu na to ze byly otwarte sprzedalem je.Kupilem aurvana live i szczeka mi opadla jak takie baaardzo budzetowe baziewia moga tak zagrac, zaznaczam, ze jestem zwyklym sluchaczem ze sluchawkami podpietymi do karty w laptopie niskich lotow.Jako, ze kabel rzeczywiscie jest krotki i dosc badziewny( ale bez przesady) zlecilem recabling na canare star quad.(kabel 3.5m kosztowal mnie 40 zl) i jestem w pelni zadowolony..... kiedys moze dokupie jakiegos daca ze wzmacniaczem sluchawkowym i odkryje je na nowo ..... jakosc wykonania na baardzo wysokim poziomie, jesli kiedys je zmienie to bede musial dluuuuugo szukac nastepcy gdyz sluchawki daja baardzo wiele radosci jak i jakosci dzwieku.

Pozdrawiam.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ciekawe, chyba je zakupie i sprawdze z ciekawosci, do wymiany kabli co zreszta sam zrobie, dochodzi dorobienie potencjometra glosnosci, bo rozumiem ze nie ma na kablu?
 

kwasior21

New member
Niestety nie ma. Dla mnie to zbedna rzecz. Ale jak kto woli .... Zaznaczam , ze sluchawki trzeba dobrze wygrzac, dopiero wtedy pokaza pazur .... byc moze za bardzo zachwalam ten sprzet ale stosunek cena/jakosc bezkonkurencyjna ....

Pozdrawiam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Potencjometr w moim przypadku istotna sprawa, lezysz i sluchasz z urzadzenia zewnetrznego ktore lezy gdzies obok, natomiast w reku lub zaraz pod reka masz maly cycek ktorym w kazdej chwili mozna podkrecac do woli. Nie widze u siebie sluchawek bez tego, ale to nie problem taki dorobic. Moze sie skusze, ciekawy jestem czy zagraja duzo lepiej jak moje tdk ktore graja bdb jak na ta cene.
 

bady87

Member
Kossy faktycznie ladne, mialem kupowac ktorys model, cena ok. 500zl ale z tego co widzialem nie mialy potencjometru do podglasniania, lub byl schowany w scianie (w MM). Na pudelku tez zero info na ten temat a obsluga poszla na obiad wiec sie nie dowiedzialem i nie kupiem.
Potencjometr to podstawa jak dla mnie, nie wyobrazam sobie sluchawek bez tego, natomiast dlugosc kabla - fakt mozna przedluzyc, ale dobrze jak juz jest np.5m.
Ja kupilem TDK, tez cena jakies 100zl, nie oczekiwalem wiele, ale brzmienie rewelacyjne jak na to cene. Bass mocny bez znieksztalcen, bardzo fajnie sie slucha, do tego potencjometr i 5m kabel ktory przydal sie przy podlaczeniu do ampli - odleglosc ok4.5m do miejsca odsluchu. Polecam ten model z czystym sumieniem, ciezko sie do czegos przyczepic.Cena smieszna.

Witam.Właśnie zamówiłem TDK myślę że będą ok .Przekonała mnie długość kabla i 5 m kabla no i że w tej cenie grają dobrze .Za 4-6 miesięcy kupię coś bezprzewodowego na razie krucho z kasą po zakupie sprzętu wzmacniacza i cd kolumn
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
^^^
to te same co moje, bedziesz bardzo zadowolony. Wszystko w nich jest fajne od dlugosci kabla poprzez potencjometr, wygode, do jakosci dzwieku w tym basow, bo te sa dla mnie istotne jezeli chodzi o sluchawki - oczywiscie wszystko w kontekscie tak niewielkiej ceny.
Mialem Sennheisery najwyzszy model (wczesniejsze jak obecne na rynku) bezprzewodowe i nie padlem na kolana - co nie znaczy oczywiscie ze sa zle, moze za duze wymagania mialem placac tyle kasy.
Sprawdze jeszcze te creativy z ciekawosci bo tez tanie.
 
Ostatnia edycja:

bady87

Member
Mam nadzieje że TDK fajnie zagra dziwne w necie zero testów czy jakiś recenzji o tych TDK .Co do bezprzewodowych myślę o denon 1000 opinie bardzo dobre i miałbym cały sprzęt jednej firmy .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry