Jakie słuchawki bezprzewodowe?

phil711

New member
Witam!

Otóż jestem wiernym posiadaczem już AKG Q701 referencyjnego modelu tej firmy dźwięk uważam za fenomenalny ale do rzeczy jak w temacie jakie wybrać słuchawki bezprzewodowe?? chodzi mi mieć dwie pary słuchawek jedne mam przewodowe AKG także drugie bezpośrednio do tv może z cienkim wejściem słuchawkowym wiem że w bezprzewodowym jest gorsza jakość ale co z tego jak mam przewodowe proszę o odpowiedzi?

pozdrawiam Phil711
 

ranczo

New member
Bez reklam
Jeżeli słuchawki bezprzewodowe to z cyfrową transmisją dźwięku.
Używam Sennheiser RS170 i nie narzekam.
 

Vaderus

New member
Bez reklam
Ja mam Sennheiser RS180.
Zaletą tych Sennheiser'ów (rownież modelu 170) jest bezstratna transmisja dźwięku w standardzie Kleer oraz możliwość dokupienia i używania samych dodatkowych słuchawek z jedną wspólną stacją bazową. Stacja bazowa jest dodatkowo wzmacniaczem sluchawkowym, więc mozesz podłączyć na stałe do wyjścia audio z tv i nie zajmować gniazda słuchawek.
 

phil711

New member
tak tylko musiałbym porównać te wszystkie modele a jak wiadomo z odsłuchami jest lipa nie chcą przesyłać do domu a nie opłaca się jechać kilkaset kilometrów do celu. A takie pytanko jak wygląda sprawa z ładowaniem tych słuchawek nie trzeba baterii wymieniać czy coś w tym stylu a jeśli trzeba to po jakim czasie i ile sztuk wchodzi jeśli już ??
 

ranczo

New member
Bez reklam
W słuchawkach są akumulatorki AAA Sanyo Eneloop , ladują się automatycznie po odłożeniu słuchawek na stojak
 
Do góry