Jakie modele na rok 2019 ???

bielikk

New member
Bez reklam
Żadnej rewolucji w modelach 2019 nie będzie - drobna kosmetyka zewnętrzna i jakieś "dodatki" w danych technicznych typu: super rezolution, super hiper ... . Nie podniecajcie się, jeżeli już znudziły wam się wasze zabawki z 2018r. to znaczy, że kupiliście niewłaściwy TV.
 

Domely

New member
Podbijam temat bo jakby mam niedosyt wiedzy...
Szczególnie interesuje mnie który model zastąpił dotychczasowy PUS8102 skoro to tak rewelacyjny jak niektórzy piszą TV ???
 

SEBOL74

Member
Bez reklam
Podbijam temat bo jakby mam niedosyt wiedzy...
Szczególnie interesuje mnie który model zastąpił dotychczasowy PUS8102 skoro to tak rewelacyjny jak niektórzy piszą TV ???


Nastepcy pus8102 nie ma i raczej juz nie bedzie (za droga technologia :wink:). To byl taki rodzynek choc nie bez wad.

Wg strony "displayspecifications" oferta philipsow na ten rok poki co wyglada blado, bardzo blado.
 

SEBOL74

Member
Bez reklam
Oled - wg mnie nie wygląda blado - wręcz przeciwnie.
A ceny będą na 65 oled 754 - super !


Kiki, piszesz bez zrozumienia tego co ja pisze albo to co ci wygodne. Napisalem ze "na obecna chwile". czesto sie powolujesz na cytowana przeze mnie strone. I co tam widzisz? Gdzie te nowe Oledy? Narazie jest tam pare sztuk LED z IPS z Edge Led chyba jedna z DL. Poza tym pisanie ze godnym nastepca PUS8102 czyli LED tv z Oledem to jak napisanie ze godnym nastepca Merca klasy C bedzie Merc klasy S. Troche to niepowazne.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Obecna chwila , to za chwilę....
Wg mnie Oled w cenie dobrego modeli 8102 - będzie godnym następcą.
To jest moja opinia.
Będzie ich wystarczająco dużo !
 
Do góry