Jakie kupić słuchawki?

skolp111

New member
Witam chcę kupić słuchawki do mojego kina domowego (vsx819+jamo606hcs) będą mi służyć do słuchania muzy wieczorami i grania na xbox360. Warunkiem jest dłlugość kabla min 2,8m ale bardziej wolałbym żeby były 3,8m, więcej już nie trzeba. Nie wiem ile trzeba wydać na takie słuchawki, nie chcę też niepotrzebnie przepłacać, jeśli są dobre za mniejszą kasę. Jestem zwykłym słuchaczem więc nie mam jakiś wygórowanych wymagań. Za odpowiedzi dzięki
 

anetka25

New member
odp jakie słuchawki kupić

najlepsze słuchawki do xboxa i kina domowego będą akg albo sennheiser. Jeśli zależy ci na naprawdę dobrych słuchawkach niestety będzie to nieco kosztowało... bo jest to wydatek około 300 zł. Ale może uda ci się kupić gdzieś taniej. Moim zdaniem jednak lepsze będą sennheiser;)
 

marecki6

New member
Bez reklam
wszystko zalezy jakiego brzmienia szukasz ... tanie sennheisery jak np. hd201/hd202 sa dosc neutralne z niewielka iloscia basu zwlaszcza hd201, nie wiem jak ma sie sprawa z wyzszymi modelami tej marki ... osobiscie kierowalbym sie w strone AKG , reszta to tylko kwestia kasy
 

seb.s

New member
a ja Ci polecę Philips SHP 8900 (poczytaj w necie) i zagraja lepiej od wszystkich wyżej wymienionych :D a i cena jest ok.
Nie kupuj tanich Senków, najpierw wybierz sie jak możesz i posłuchaj ich nawet w sklepie. hd201/hd202 imho dramat
 

fazer58

Member
Bez reklam
Ja,swego czasu też wiele przebierałem słuchawek.Skończyło się na tanich Philips SBC HP250. Takiego basu nie miały nawet wiele droższe modele.
 

HILUX

New member
Ze sprzętem się dość często rozstaje ... lubię sobie kupić coś okazyjnie na allegro ... posłuchać ... potestowac i pogonić ... stracę na tym .. ale przeważnie małe kwoty ( np. koszt wysyłki ) ... czasem wyjdę na zero ... rzadko zdarza się ze zyskam ... ale bywa :)

Jak mi się coś nie podoba to potrafię sprzedać po tygodniu zupełnie nowy sprzęt i stracić parę stówek. Tak już poleciała z mojego domu nowa 50'' plazma LG i nowe kino domowe z segmentu 1500zł ... tak poleciał nowy laptop Siemens Esprimo ... po 10 minutach byłem pewny, ze umoczyłem i są u mnie tylko chwilowo.

słuchawki Sennheiser-a HD555 mam chyba z 3 lata i nie pomyślałem nawet przez sekundę o ich zmianie ... raczej o karcie muzycznej lub wzmacniaczu. chyba więcej już reklamować nie muszę. Az takie drogie nie są znowu.

jedna uwaga - ich konstrukcja jest otwarta ... więc ciche dla otoczenia nie są ... w pokoju nikt komara przy nich nie przytnie.
druga uwaga - to welurowe muszle ... miałem 3 pary "skór" i ucho się kisi ... welur jest bardziej komfortowy.
trzecia uwaga - dobre dopasowanie do głowy i wyważenie muszli.

Aktualnie od 5 godzin testuję Microlab Solo 6C i jestem bardzo zadowolony ... po odsunięciu na 70-80cm od głowy i 90cm rozstawie grają świetnie ... gdybym nie miał mozliwosci takiego rozstawienia to by było niewesoło ...Logitech Z-5500 spakowałem w karton tego samego dnia co rozpakowałem ;) Raczej jestem z tych co nie szukają usprawiedliwienia swojego zakupu na siłę = z tanich polecam HD555.
 

kapsell

New member
Bez reklam
sennheiser 25 hd

Polecam z calego serca sennheiser 25 hd, dzwiek masakra, moim zdaniem najlepszy w swojej klasie a i wiele drozszych nie podjedzie. Odkrylem je bo polecil mi ten model znajomy DJ. Jak je uslyszysz to innych juz nie zechcesz! Jedyne "ale" to cena nie jest niska bo ok 800 zl, ale warte sa tej ceny.
 

z3

Member
Co do sennheisera mam mieszane uczucia, posiadam wysoki model tego producentaa i jest średniowygodny, raczej skłaniałbym się w stronę akg
 

zieloony

New member
na sennheisera z allegro trzeba uważać, ponoć najchętniej podrabiana marka, można się przejechać.
A jeżeli chodzi o same słuchaweczki to super sprawa, oczywiście 555 i wyższe modele pełen wypasik. Z nowych modeli Sony MD-RXB 700 fajna opcja, lub Philips SH-P 9000/00
 

Samson29

New member
Ja do xboxa proponuję słuchawki bezprzewodowe. Nie będą cię ograniczać żadne kable. Zerknij sobie na te słuchawki Sony. Są na bluetootha, mają stację ładującą i są tanie. Sony robi bardzo dobry sprzęt.
 

CuoreRosso

New member
Od wczoraj moje uszy masują Senki HD555. W porównaniu z AKG K514 (wybierając się na zakupy był to mój faworyt) wypadły na tyle lepiej, że dołożyłem stówkę i cieszę się świetnym dźwiękiem. Nawet szanowna małżonka stwierdziła, że grają zacnie. A jeszcze się to wszystko nie wygrzało i nie ułożyło. Prosto z pudełka i.............rewelka. Aż strach pomyśleć co będzie za miesiąc.
W każdym bądź razie szukającym słuchawek z czystym sumieniem polecam ten model. Głębia basu, czysta linia, spójność. Słuchawki nie męczą ale wręcz powodują, że chcesz więcej i więcej...
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Sto razy lepiej kupić tańsze słuchawki (Sennheiser HD555 czy HD595) + dobry wzmacniacz słuchawkowy (np. holdegron, nie mówiąc o lampowym, bo to znaczny wydatek) niż same słuchawki ze średniej-górnej pułki (np. genialne Beyerdynamic DT880 Premium) i podpiąć je do "dziury" czy to bezpośrednio odtwarzaczy czy większości amplitunerów, których wyjścia słuchawkowe traktowane są przez producentów najczęściej po macoszemu. Dobry wzmacniacz słuchawkowy wydaje się niezbędny, jeśli ktoś decyduje się na słuchawki ze średniej i wyższej półki (zwłaszcza o dużej impedancji) i chce je dobrze wykorzystać.
 

alghar

New member
Najlepiej posłuchaj słuchawek jakie chcesz kupić . Słuchawki się "wygrzewają " i trochę zmienia się w nich dzwięk ale trochę .Posłuchaj jeszcze Grado SR 60 ,można dokupić firmowy przedłużacz do nich .
 
Do góry