Jakie kino do 3500 - prosze o sugestie

Falubaz83

New member
Witam,

Planuje niedlugo zakup kina:

1.pomieszczenie ok. - 30 mkw
2.50-50 ,filmy - muza

Interesuje mnie np:

Pioneer VSX-820 + BDP-333 + Jamo S608 - jest szansa zmieścić sie w tej kwocie lub ciut powyzje i jak tak to ile i gdzie warto i w ogole mozna znalezc taki zestaw.No i czy sub potrzebny.

Czekam na inne propozycje w tym przedziale cenowym.

Temat nie jest pilny ale chciałbym juz jakis konkretne typy miec przed zakupami bo nie mam czasu chodzic po sklepach i ogladac kazdy model.

Z góry dziekuje
Pozdrawiam

Nie ma tutaj nikogo kto by pomógł co wybrać i jakie są róznice miedzy innymi a tymi wybranymi?

Czym sie rózni VSX 820 od 520? oraz czy warto doplacac do S608 czy wystarczy S606.

Pokój spory bo dzisiaj dokładnie mierzyłem i jest prawie 40 m2.

Proszę o propozycje cena 3-4 tysiace.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

schwarz

New member
Kup sobie VSX-920 oraz S608. 920 poza bajerami gra lepiej jakościowo on 820 i niższych. 920 ma biamping co może się przydać przy mocniejszych frontach potrzebnych do takiego pomieszczenia. S608 również gra lepiej jakościowo od S606. Poza tym rozmiar odpowiedni do S608. Zostanie ci 700 zł no blu. Do wyboru do koloru.
 

Krzych_c

New member
Strasznie duży pokój:wink: Jamo 608 to nagłośni, ale jest mały problem - 50% to muzyka. I tu już żeby pozostać przy Jamo, to znacznie lepiej sprawdzi się model C405. Lub Klipsch Synergy F2. Amplituner to tak jak pisał kolega wcześniej, Pioneer 920 to minimum. Nie myślałeś o Onkyo 608 ? Sub będzie bezwzględnie potrzebny :)
 

killpit

New member
Raczej też bym stał przy Jamo 608+Onkyo 608 albo 607
Szkoda że budżet masz tak nie wielki bo Klipsch F3 byłby idealny
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
w klasie cenowej rzeczywiście to dobry zestaw Killpita.
Do porównania Denon 1911+ Jamo lub Marantz 1501 + Jamo.
 
Do góry