jakie kable ?? do hk980 i MA mr6 ??

czesiek85

New member
w domu mam nowy sprzęt, chcę kupić kable do stereo....nie chce wydawac dużo kasy ale chce żeby to dobrze grało...względny estetyczne mnie nie interesują...czy w tym sprzęcie opłaca się podłączać pod tryb bi-amp ?
 

mors111

Active member
Bez reklam
a co jest nie tak w tym zestawieniu


co do samego bi-ampingu musisz sam ocenić czy warto
u mnie w amplitunerze Onkyo 609 takie połączenie się sprawdziło przy czym kable to 2x4mm2 na basy + 2x2,5mm2 na wysokie tony oczywiście z miedzi beztlenowej
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

ikar1975

Active member
Bez reklam
No co sam wpadłes czy ktos ci kazał bo jesli sam to poczytałes troche pewnie , wiec przewody według mnie to dla ciebie najmniejszy problem jest duzo postow na takie tematy i rozbraja mnie nie raz takie lenistwo i to tyle:shock:
 

oSco

New member
Witam! Nie bardzo wiedziałem gdzie zapytać, więc podepnę się pod ten wątek :)

Będę miał zestaw:

http://www.denon.pl/pl/Product/Page...bId=BlurayUniversalPlayer&ProductId=DBP1611UD

DENON PL | DRA-700AE

Obecnie mam:

TV Sharp 46LE830E

Jakie kable muszę kupić, aby połączyć zestaw (ampli i odtwarzacz), oraz zestaw i TV. Cel jest taki, aby dźwięk z TV również szedł przez ampli do kolumn nie tylko z odtwarzacza. Zaznaczę, że ampli nie ma HDMI, ani optycznego, natomiast TV nie ma 2xRCA do audio (podobno dźwięk może iść tylko z wejścia słuchawkowego. Pomożecie? :)

Z góry dziękuję! oSco
 
Do góry