Jakie firmy robią prezentację telewizora u klienta

arekk1970

New member
Witam.To mój pierwszy wpis na forum. Od jakiegoś czasu przymierzam się do kupna telewizora. Wymagania mam duże bowiem mój CRT Thomson jest zachwycający pod względem kolorów i ostrości obrazu. Chcąc jednak wejść do krainy HD muszę zakupić nowy telewizor. Telewizję będę oglądał z odległości ok 3,5m. Większość to kanały SD i tylko cztery w HD (telewizja kablowa UPC Opole). Skłaniałem się ku Panasonic TX-42PG10E ale czytając posty szczególnie Kikiego jestem przerażony fatalną jakością z sygnału SD i stąd chciałbym na własne oczy przekonać się jak będzie to wyglądało w domu na moim sygnale. Czy są jacyś sprzedawcy, którzy wykonują prezentację w domu u klienta. Ile to kosztuje? Pozdrawiam Arek
 

Dig Dug

New member
Dla tylko 4 kanałów HD powinieneś wziąć Pnasa seria X10, bo ten najlepiej odtwarza sygnał SD. Obraz wygląda lepiej niż na CRT, albo tak samo, ale kolory i wielkość ekranu nie do przecenienia. Problem polega wyłącznie na odbiciach, z racji szyby ochronnej na ekranie. Poczytaj wątek o nim na forum.

Co do prezentacji, to powiem Ci, ze trudno, ja u mnie w mieście tylko w jednym sklepie spotkałem się z sytuacją, że dadzą mi telewizor na weekend lub 2-3 dni, a po tym czasie mogę się zdecydować, czy biorę, czy wymieniam, ale na inny który mają aktualnie na sklepie i wymieniam, a nie oddaje. Płace kase i mają gwarancje, że coś wezme od nich. Ale to wyjątek bo pozostałe 10 sklepów ni chu... chu.... nie bawią się w to.

Prezentacje możesz mieć ze sklepu Kikie-go, ale to kosztuje chyba pare stówek i po prezentacji wybrany telewizor zostaje u Ciebie w domu (musisz coś kupić) - takie info mam od jednego z uzytkowników z forum, jak się mylę to niech mnie ktoś poprawi.

Kupując na necie masz prawo oddać TV bez podania przyczyny oddania. Jak masz dość kasy, to kupujesz wybraną plazme i LCD, załączasz w domu, jak Ci nie pasi oddajesz, a zostawiasz bardziej Ci pasujący. Ale to raz trzeba mieć kasy na dwa TV, a dwa trzeba telewizory kupić w dobrych sklepach netowych, które nie będą robiły kłopotów z przyjęciem zwrotu towaru. Takie prawo przysługuje Ci w regulaminie sklepu i basta. Stracisz tylko za wysyłkę jednego z tv i musisz poczekac do 2 miesiecy na przelew kasy.
 
Ostatnia edycja:
Do góry