Jakie 32 cale do 5000zł?

ulabulas

New member
Witam wszystkich forumowiczów.

Wiem że było na tym forum pełno takich tematów natomiast w żadnym nie znalazłem 100% podpowiedzi jaki tv kupić.Interesuje mnie lcd 32 cale max 37 ale to już w ostateczności poprostu mam mały pokój.Na tv moge przeznaczyć od 3000-5000zł oczywiście aby ta górna granica była osiągalna tv musi być naprawde full wypas tak abym za 2 lata powiedział spoko gra mój tv.
Używany będzie do:
Telewizji kablowej Aster,Cyfrowej Aster oraz Hd Aster oprócz tego jeszcze playstation3,dvd,blue-ray,komputer.
Oto moje kilka typów:

Panasonic TX-32LZD85
Sony KDL-32W4000
Panasonic TX-32LX700
Panasonic TX-32LXD85
Sharp LC 32RD2E

Z wyżej wymienionych najbardziej bym się przychylał do panasonica lzd85 i tu takie pytanie czym się różnie lzd85 od lxd85? Nie wiem czy panasonic to najlepszy wybór ale z tego co widziałem w sklepie model lx700 był bezkonkurencyjny to i lzd85 nie będzie chyba gorszy.Oczywiście czekam na opinie i propozycje innych modeli bardzo chętnie sprawdzę za radą doświadczonych użytkowników tego forum co i jak poszczególny sprzęt oferuję.Nie biorę za bardzo pod uwagę takich firm jak Grundig,Samsung,Lg wybierałbym raczej wśród (sony,panasonic,philips,toshiba,sharp).Aha i nie interesują rady typu za cene 32 takiej i takiej bedziesz miał 42 cale jakieś tam bo jak już wyżej napisałem nie mam miejsca na więcej niż 37 cali a nie wiem czy to już nie za dużo pozatym bardziej liczy się dla mnie jakość i ilość funkcji niż rozmiar.Bardzo chętnie poczytam obiektywne opinie znawców tematu jak również opinie użytkowników poszczególnych modeli niekoniecznie tych wymienionych.
Aha czemu tak dużo ludzi na tym forum uważa że tv panasonica to kiepski wybór jedni zachwalają inni odradzają?Mi ta firma zawsze obok sony kojażyła się z niezawodnością i jakością.
Z góry dziękuję za rady i opinie.
 
Ostatnia edycja:

mateo2121

New member
Bez reklam
Wszystkie Tv które tutaj wymieniłeś w tym przedziale cenowym i w matrycy 32 są ardzo dobre....kup Panasonica albo Sharpa a bedziesz zadowolony...
 
Do góry