jaki zestaw kina i jak rozmieścić głośniki

bacyk4

New member
Witam.

Koledzy mam pytanie a zarazem prośbę czy ktoś by pomógł w doborze kina domowego nie chodzi mi o drogie kino takie do 2,5 tys Samsunga mam obrazek taka prowizorka jak mam ustawione meble narożnik ale nie mogę dodać do tego tematu bo nie ma takiej opcji dodania załącznika. I nie wiem czy brać 2 głośniki stojące czy 4 ? będę miał problem z rozmieszczeniem gdzie je ustawić jeśli ktoś by zechciał pomóc piszczcie wyśle fotke z ustawieniem pokoju, chyba ze jest tu opcja gdzieś dodania fotki ?

z góry dziękuję !!!
 

bacyk4

New member
oki zaraz tak zrobie

dzięki wielkie:)

myślę o czymś takim Samsung HT-F6550 czy warto ?

czy nie warte tych pieniędzy ?

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - e0e5d00d7ff22.jpg
Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 86a51791a46af.jpg

tu są fotki jak wygląda pokój na czerwono zaznaczyłem głośniki gdzie mniej więcej mogę ustawić 2 stojące i jeden jest przy tv a chciałbym 4 stojące tylko nie wiem jak je ustawić ? jak byście zrobili u siebie mając taki pokój ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
W celu dodania fotki EDYTUJ post, opcje zaawnsowane / zarządznie zaąłcznikami. Postaraj się tez edytowac wypowiedzi w jednym poscie zamiast pisac 5 nowych po jednym zdaniu.
Nie masz mozliwosci na poprawne rozstawienie kolumn kina. U Ciebie chyba tylko soundbar lub male monitorki po bokach telewizora na komodzie...
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie rozumiem tylko co tam robia te czerwone kropki?
Chyba nie zamierzasz tam rozstawiac (prawych) kolumn.
Tutaj tak jak Krzychu pisze, male satelitki na przod i tyl do sciany, a prawa na stojaczek, ale przy naroniku, a nie na drugim koncu pokoju ;)
Strzeliles sobie tez w kolano rozmieszczeniem mebli na frontowej scianie, ta szafa na scianie uniemozliwia Ci wstawienie tam wyzszych kolumn, przesunalbys troche komode w prawo i rozstawil kolumny po bokach. Tylko ze ta komoda tez troche za dluga.
 
Do góry