Jaki zestaw kina domowego do 3 700 PLN

plash

New member
Witam. Posiadam LCD Sharp 46" XD1E. Do tego posiadam na szczęście i też nie - Nke z nBox Recorderem. Chciałbym do tego wszystkiego podłączyć jakiś w miarę fajny zestaw kina domowego żeby go podłączyć do tego dekodera i móc sobie oglądnąć film na 5.1

Szukałem na allegro jakichś zestawów ale za bardzo się nie znam. osobiście posiadam w domu zestaw Manty 5.1 MM5000Triton. Głośniki grają super niczym napewno nie odbiegają od jakiegos kina Sony za 1300zł np, ale nie mam chyba zbytnio możliwości podłączenia tego zestawu do nBoxa ponieważ tam w Mancie chyba nie ma Opticala. Zreszta nie znam się za bardzo wobec czego bardzo proszę o poradę i pomoc. może mogę podłączyć to kino kupując jakieś kable jeszcze ale nie sądzę.

Pomóżcie.
 

Serdello

New member
Ja kupilem ostatnio w MM zestaw Onkyo 604/405 z Klipschami (sa w podpisie) za 3600zl. Mysle ze dokupujac kabelki nie powinienes za bardzo przekroczyc budżetu a zestaw ten mysle sporo lepszy od obecnej manty.
 

lukas80

New member
Kolego Proponuje Ci Kupic Yamahae 559 I Do Tego Zestaw Glosnikow Jano S606! + Sub. Nie Pozalujesz! Pieknie To Gra I Slicznie Wyglada!!! Poczytaj O Tym Sprzecie! Zmiescisz Sie W Kwocie 3700 Pnl Pozdrawiam.
 
Do góry