Jaki zestaw do 8 tysiakow??

Darmo

New member
Witam.
Szukam zestawu do kina 50% i muzyki 50% ( rock, pop, chill out )za około 8-9 tysięcy. Wiem, że wszystkiego nie da się pogodzić. Przeczytałem wszystkie posty na ten temat jednak pytania dalej pozostają.
Pokój ma około 20mkw., do którego moim nowatorskim spojrzeniem skompletowałem taki zestaw:
Ampli Onkyo 807 lub 808 + Klipsch f-3 set lub Paradigm Monitor 9 v.5 + Klipsch sub 12 + Onkyo BD-507 lub coś z dyskiem HDD.
Dodatkowo będzie podłączona platforma cyfrowa.
Proszę o poradę, czy ten zestaw będzie okej, czy może coś zmienić bądź wybrać coś innego?
Dziękuje za odpowiedź.
 
Ostatnia edycja:

Darmo

New member
Zdjęcia nie mogę bo jeszcze się nie wprowadziłem, ale jest to prostokąt, dłuższa ściana ma jakieś 5.50m, a krótsza 4.30 okolo. Na krótszej ścianie z jednej strony są okna, a przeciwnej drzwi wejściowe. Sprzęt będzie na ścianie krótszej.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To zestaw 807 i Klipsch będą dobrym wyborem.
Napisz do blackninja na priw - on ma dobre ceny.
 

Darmo

New member
Fajnie dzięki. Myślałem jeszcze o jakimś modelu H/K w połączeniu z monitorami? Konkretnie zależy mi na kilku zestawach, aby mieć porównanie, bo jak pojadę do odsłuchu to tylko raz. Odległość do tego typu sklepów jest dla mnie problemem.
 
Ostatnia edycja:

killpit

New member
Popieram KiKiego też uważam że 807 z F3 będzie idealna.Napisz do Blackninja zapewne zrobi świetną cenkę jak ostatnio :eek:k:
 

bgd69

New member
Witam
Raczej już się zdecydowałem na onkyo 808 ale ciągle nie wybrałem zestawu kolumn. Muzyka bardzo różna w tym też poważna, elektroniczna (60% stereo). Pomieszczenie otwarte na kuchnię, przedpokój i poddasze - około 39m2 bez poddasza. Budżet na amp. i kolumny to około 8 tyś. (może bez suba). Słuchałem różnych kolumn i podobały mi się klipsch F3 z onkyo 608 (brak w sklepie 808). Zależy mi na nagłośnieniu całości pomieszczenia – tak, żeby było słychać możliwie szerokie spektrum dźwięków nawet w kuchni podczas cichego słuchania.
Jaki zestaw kolumn polecacie? Czy F3 dadzą radę z nagłośnieniem? Czy w tej cenie można znaleźć coś lepszego?
Pozdrawiam
Bogdan
 

damian820927

New member
Bez reklam
Zostałbym prze tym zestawie 808 jeżeli zależy Ci na 3D jeśli nie to 807 obydwa równorzędne ampli dla mojego ucha brzmienie to samo + tu bym zmienił na PS3 nie ważne czy grasz czy nie, to świetny BD i ma HDD nawet do 320GB + F3set to kawał kolumny i do tego sub, będzie Super :eek:k:
 

lysy25

New member
Onkyo jak najbardziej ja gram na 708 ale głośniki wybierz lepsze bo onkyo jest wymagające i trzeba podpiac naprawdę dobre pudła. Polecam zdecydowanie Eposy. Nie neguje innych ale na odsluchu zawsze czegoś brakowało. Epos 22i do muzy to jest to. Potrzebny b dobry napęd. Różnica ogromna. Poczytaj trochę o Eposach niestety na tym forum jest niewiele. Musisz szukać na innych stronach. Rewelacja
Pozdro
 
Do góry