jaki zestaw 2.1

Jacezek

New member
Witam,

(coś mi nie wyszło więc wklepuje raz jeszcze)


Po długich bojach z moją ładniejszą połową zmuszony będę niestety zrezygnować z syetemu 5.1 na rzecz czegoś mniejszego. Kompromis byl blisko - HK AVR 255 + HKTS11 ale ten tył i biegnące tam kable....

Stylistyka HK znalazła uznanie u mojej zony i dlatego na placu boju pozstał HS250 (btw czy jest jakac inna różnica w stosunku do HS200 niż tylko bridge do IPod'a?)

Inne opcje to Denon S-102, Pioneer RCS-LX60D (tu mamy nagrywarkę), Panasonic SC-BT100 (tu mamy Blueray'a)

Ma to razem grac z pionkiem 4280XA i PS3 (czyli Bluray juz w domu jest), głównie filmy i radio, podłączenie C+ (normalnej, nie HD) mile widziane, ale nie konieczne bo nie widze wartości dodanej oglądanie TVN24 przez zestaw KD zwłaszcza że głosniki w TV są niezłe.

Pokój ok 25m2, zestaw stałby we wnęce o szrokosci 2,5 m, ograniczonej po bokach oknem i kominkiem. Potem roszerzenie pokoju na ok 4m z otwartą przestrzenią na klatkę schodową, korytarz i kuchnię.

A może Yamaha PianoCraft810? Widziałem na necie nawet za 1,5kPLN czyli połowę tego co powyższe zestawy, no ale tu nie mamy suba i HDMI i pewnie kilku innych fajnych rzezcy, które mogą albo się przydać.

Każda podpowiedź i sugestia mile widziana.

Pozdrawiam
 

Jacezek

New member
No chyba tak, zostałbym w tej samej stajni co oryginalny plan. Dawałes mi ceny na ampli AVR255 i HKTS 11. Możesz dac na PW ceny tych dwóch zestawików.

Dzieki z góry
 
Do góry