Jaki zakup?

hekciu

New member
No i stało się. Po przeczytaniu postów na temat zakupu telewizora plazmowego...nic już nie było jak przed. Po prostu zgłupiałem. Wcześniejsza decyzja o zakupie plazmy stała się bardziej skomplikowana. Ponieważ nie znam się na sprzęcie RTV proszę forumowiczów o konkretną poradę w kwestii zakupu TV plazmowego.
Podaje informacje, które pomogą wam mi pomóc:
- salon TV - 35 m kwadratowych,
- źródło - nbox recorder
- odległość oglądania - 3 m
- budżet na zakup TV - do 8 tyś zł.

Z góry dziękuje za pomoc i prosze o podanie konkretnych modeli tv. Ja osobiście skłaniałbym się ku HITACHI, PIONEER lub PANASONIC. Oczywiście będę chciał skonfrontować wasze propozycje w sklepie. Pzdr
 

winszu

New member
Bardzo dobry obraz jest z Panasonica TH-42PX80 (hd ready), o dźwięk najlepiej zatroszczyć się samemu. Telewizor morze być dla Ciebie za tani, tylko ~3000zł.
Sam miałem podobny dylemat, ale większy bo nie miałem 8000tyś do wydania za takie pieniądze to można kupić pewnie 46 calowego Pioneera.
 

hekciu

New member
Dzięki za sugestię. Budżet który podałem, to maksymalna kwota jaką chciałbym wydać. Nie znaczy to wcale,że musi to być tyle i koniec. Nie chciałbym wydawać kasy tylko po to by wydać, lub niepotrzebnie przepłacać.
 
Do góry