jaki TV wybrać???

dziombor

New member
Witam wszystkich. Jestem tutaj pierwszy raz. Chciałem zapytać ekspertów. Zamierzam kupić telewizor. Pokój 4,5*4,5. Jedno okno ale z roletą. Będę oglądał z jakichś 2,5 może 3 metrów. Sygnał N-ka. i oczywiście konsola. Teraz córka ma Wii ale nie wykluczam xboxa lub pleya3. Zastanawiam się nad jakąś plazmą ale nie wykluczam również lcd. Jaki tv mi polecicie??? Ile cali???? Cena myśle że jakieś 4 tys.Dziękuje za rady i pozdrawiam.
 

Adrian85

New member
Bez reklam
Witam wszystkich. Jestem tutaj pierwszy raz. Chciałem zapytać ekspertów. Zamierzam kupić telewizor. Pokój 4,5*4,5. Jedno okno ale z roletą. Będę oglądał z jakichś 2,5 może 3 metrów. Sygnał N-ka. i oczywiście konsola. Teraz córka ma Wii ale nie wykluczam xboxa lub pleya3. Zastanawiam się nad jakąś plazmą ale nie wykluczam również lcd. Jaki tv mi polecicie??? Ile cali???? Cena myśle że jakieś 4 tys.Dziękuje za rady i pozdrawiam.
Panasonic 46g20,Lg50Pk550-760.
 

hcl4

New member
Ja bym kupił plazmę TX-P42V20 - jest to chyba najlepszy tv jak na razie (według mnie oczywiście). Ceny są mniej więcej w okolicach 4 tyś. I nie tylko dlatego polecam że akurat go mam i chwalę ale faktycznie jak narazie z tych co widziałem, to jest najlepszy i w jakości obrazu i w jakości wykonania. Weź też pod uwagę, że i plazmy i lcd mają wady, tylko Ty musisz wybrać które wady Ciebie najmniej wkurzają :) ale liderem jest plazma V20.
 
Do góry