Jaki TV kupić

Misters

New member
Witam.

Obecnie posiadam Samsung'a 32 calowego - kupiony w Media Markt w promocji, był to najgorszy wybór jakiego mogłem dokonać. Wszystko w nim przestaje działać, idealnie po okresie gwarancyjnym. Drugim razem nie dam się nabrać i postanowiłem poszukać pomocy.

Przechodząc do rzeczy. Szukam TV w przedziale cenowym 1500-2000 zł (im mniej tym lepiej, i tylko 32 cale) gdyż będzie on brany na raty. Do czego będzie przeznaczony ? :

- Komputer,
- Filmy,
- PS3 / PS4.

Jakie wejścia MUSI posiadać ? :

- minimum 2 x HMDI,
- 1 x DVI.

Chciałbym aby nie było w nim "Smug" jak w obecnym (np.: podczas oglądania meczów czy też grania w gry).

Co proponujecie ?.
 

Krzysiek1024

New member
Jeżeli to ma być 32tka to cenowo zmieścisz się z tegorocznym modelem LG 32LA620S. Smug w nim nie będzie, a dzięki mci200, dynamiczne sceny będą wyglądały lepiej niż normalnie. Rzuć okiem na ofertę w media market, jest całkiem niezła w stosunku do innych sklepów obecnie.
 

Misters

New member
Dziwne trochę to forum (od góry do dołu posty ...) zapomniałem dodać, że MUSI posiadać wyjście AUDIO out (na dwa kabelki) bo chce pod to podpiąć głośniki 2.1 od Creative'a (mam przejściówkę na Jacka ;)), zaraz obadam Waszą propozycję. / @Edit Poniższa propozycja nie zawiera wejścia DVI :-/ :(
 
Ostatnia edycja:

Misters

New member
@kiki może być ? :

h t t p : / / a l l e g r o . p l /telewizor-philips-32-led-tv-full-hd-32pfl4258h-i3205107934.html

(Usuń spacje)

Znalazłem jeszcze taniej o 9 złotych z darmową wysyłką, ale koleś ma ponad 100 negatywów.
 
Do góry