Jaki TV 40 cali?

Macio25

New member
Cześć.
Niedługo będę kupował telewizor. Moje wymagania co do niego:

-jak najlepsza jakość obrazu! (sygnał cyfrowy, blu ray i filmy z pendrive),
-nie chcę "bzdurek" typu 3D czy Smart TV które podnoszą cenę telewizora,
-co najmniej 100Hz,
-kupię konsolę w przyszłości, więc niezbyt duży input lag,
-cena to około 2600 zł,
Proszę o propozycje.
 

Macio25

New member
3 metry od telewizora, ale dużo miejsca na telewizor nie ma - 42 będzie już absolutnym maksimum i lepsze byłoby 40 cali.
 

Adrian85

New member
Bez reklam
Jeśli wybierasz w tv 40''-42'',to albo panas 42ST50 albo philips 40PFL5507.
O panasach z serii G30 nie ma co wspominać,bo to już historia....odnośnie buczenia/bzyczenia w plazmach,to wszystko zależy od egzemplarza jaki się trafi.W lcd,też się zdarza.
 

Macio25

New member
Jest duża różnica w jakości obrazu między Panasonic TX-P42ST50E a Philips 40PFL5507?
 
Ostatnia edycja:

Adrian85

New member
Bez reklam
Dwie inne technologie wyświetlania obrazu mające swoje wady i zalety,więc sam musisz wybrać która Ci bardziej odpowiada.
Obydwa są na tyle dobre,że bez względu na to który wybierzesz,to i tak powinieneś być zadowolony.
 

Macio25

New member
Familia się na 42' niestety nie zgadza, 40' to max, wszystko stanęło na głowie. Najprawdopodobniej ostateczny wybór rozstrzygnie się między:
-Sharp lc-40le830e
-Sony 40HX750
Przepraszam za pisanie w dziale o plazmach, ale myślę że nie ma sensu by zakładać drugi temat.
 

Pingu

New member
Z tych dwóch brał bym Sony. Robią aktualnie dobre LCD, naprawdę dobry TV, brak w nim tylko lokalnego wygaszania z przydatnych rzeczy.
 

Macio25

New member
A może Philips 40PFL5507 lub 37PFL6007? Nie mam zielonego pojęcia co brać, chwalą te TV ale jak z ich trwałością?
I lepszy jest większy rozmiar ale gorszy telewizor (5507) czy lepszy ale mniejszy(6007)?
 
Do góry