Jaki TV 40 - 42 cale do 3800zl - Pytanie laika.

ptaku84

New member
Witam jestem kompletnym laikiem jesli chodzi o telewizory LCD. Jedyne co wiem to to ze chcilbym TV Full HD i zeby byl w miare dobry wiem ze za moja sume nie moge oczekiwac cudow ale poradzdzcie co kupic.Co do TV to na chwile obecna bedzie podlaczony do kablowki a dopiero pozniej do cyfry plus lub platformy N. Polecano mi Sharpy ale sam nie wiem. Wiec prosze was o pomoc jaki TV najlepiej kupic ( Full HD 40 - 42 cale )
 
Ostatnia edycja:

GrzeluKNZ

New member
witam ! opisz swoje warunki :

jaki sygnał ?
jaka odległość od ekranu ?
jakie urządzenia do podłączenia?
jaka klasa cenowa?
więcej oglądasz w dzień czy w nocy?
jakie masz nasłonecznienie pokoju ?
ile osób zasiada przed telewizorem?
Jaki masz ulubiony program?
jaki masz telewizor?
Ma stać czy wisieć?
 

ptaku84

New member
GrzeluKNZ
- w chwili obecnej kablowka Multimedia natomiast w przyszlosci Cyfra+ lub platforma N
- odleglosc od ekranu okolo 3metry
- urzadzenie do podlaczenia PS3, w przyszlosci jakies kino domowe
- cena to max 3800zl
- tv mniej wiecej ogladam 40% w dzien i 60% w nocy
- slonce w pokoju mam prawie przez caly dzien dopiero po 16 mam cien
- przed tv zasiadaja najczescie 2 osoby
- ulubioy program tvn turbo oraz discovery
- Tv ktory mam teraz to 10 letnie pudlo ( szkoda gadac )
- na chwile obecna tv ma stac ( wynajete mieszkanie) natomiast po przeprowadzce ma wisiec
 

GrzeluKNZ

New member
ja osobiscie uzytkuje jvc p80 32 ", ogladam go z 2 m. i jest naprawde super, sadze ze ten sam model tylko ze w 37 bedzie dla Ciebie idealny ;) jvc kupisz juz od 3600 z groszami (ceneo), gdybys poszperal w sieci mozliwe ze wyrwiesz go za jeszcze lepsza cene, jesli chodzi o konosolke, osobiscie odpalalem x360, po prostu... powalilo mnie :D N podlacze w przyszlym tygodniu wiec wtedy bede mogl Ci wiecej powiedziec na ten temat :)
 
Do góry