Jaki telewizor LCD wybrać?

Raven

New member
Witam wszystkich forumowicow! :) Jak zdazylem zauwazyc to dzieki wielu pytaniom na tym forum staliscie sie specjalistami w dziedzinie LCD TV ;) Takze ja mialbym do was takie pytanko. A wiec, moj tata postanowil zrobic sobie i mojej mamie prezent (bez okazji ;) ) i ma nim byc wlasnie TV. Udalo nam sie wybrac 2 (dzieki watkom na tym forze) dobre TV:

- Sharp 32GD7E
- Philips 32PF9966

Jednakze nie posiadamy zadnej wiedzy zwiazanej z LCD TV i mam nadzieje ze dzieki waszej pomocy uda nam sie dokonac wlasciwego wyboru. Te 2 TV nie sa jednak ostatecznym wyborem i jezli macie jakies lepsze pomysly, znacie lepsze TV to bede wdzieczny za sugestie ;) Mamy ok 6000-8000 zl i telewizor najlepiej 32 cale. Dzieki za odp.
 

Dara

New member
Witam przepatrzyłem specyfikacje obu TV i dopatrzyłem się małych różnic które przemawiają za kupnem philipsa, rozdzielczości obu TV są takie same ale philips ma jaśniejszy obraz 600 cd/m² a sharp ma 450 cd/m² to jest w zasadzie generalna różnica między nimi oby dwa mają takie same rodzaje wejść HDMI, SCART, component itd. czas reakcji matrycy sharp'a wynosi 9ms a philips'a jest bardzo imponujący 6ms ja osobiście skłaniał bym sie do philips'a ale podkreślam że nie widziałem tych modeli w akcji, pozdrawaim.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
to chwyt marketingowy , pozwalajacy inaczej interpretować rodzaj badań

http://serwisy.gazeta.pl/czasopisma/1,42478,3093252.html

Oczywiście i bezspornie lepiej gra Sharp 32 GD 7. Powiem wiecej podczas testów najbardziej zachwycił oceniających - za czerń , za głębię, za kolory i za jakość obrazu /ogólna/

Sharp wyposazony jest w tuner satelitarny , który po podłączeniu przejściówki Astona odbiera juz sygnał cyfrowy przy wykorzystaniu karty Cyfry + / wiadomość Sharp Polska/.
pozdrawiam
 
Do góry