jaki telewizor do salonu

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak to też dobry model - ale bez DV i DTS.
Pytanie jaki masz sygnał podłączony ?
A oled to zawsze oled.
 

mzeromski

Member
wie ktoś może czym się różnią te modele od siebie ? :

55C31LA​

55C32LA​

dostałem info od LG :
-OLED55C31LA: funkcja nagrywania kanałów analogowych, pilot Magic bez NFC
  • OLED55C32LA: funkcja nagrywania kanałów analogowych, pilot Magic z NFC
  • OLED55C35LA: brak funkcji nagrywania kanałów analogowych, pilot Magic z NFC
 

mzeromski

Member
Wybrałbym i tak oled 55B33 i będzie w tej klasie świetny wybór.
a patrzac np na jego wsparcie ? np pod względem webos ? czy t nie jest tak że słabszy model będzie je miał krótsze ? ogólnie seria c rozumiem że gdy ma lepszy procesor to jest to np widoczne właśnie w szybkości działania smarta ?
 

mariobros08

New member
Wiec co kupiłeś?? bo ja tez mam dylemat. Teściowie maja Hisense ale jakiś budżetowy i sobie chwalą choć widzę a raczej słyszę w nim jeden problem ... charczenie z głośników. Będąc w sklepie nie słyszałem tego charczenia więc myślę że to kwestia eksploatacyjna. albo coś wpadło do obudowy nie wiem Im to nie przeszkadza. Moja rozkmina polega na tym czy warto dopłacać 800pln do droższego TV.
Droższy 55E7KQ Pro 55 a tańszy 55A7KQ.

Czy ktoś mi wytłumaczy różnice między nimi poza ceną i Hz ?? Do normalnego użytkowania bez gier bo nie mam konsoli ani nic co mogłoby wykorzystywać max z tego TV.
Bo widzę ze ktos cię tu mocno namawia na LG

Ja od 2012r smigam na Samsungu i wtedy kosztował 2200 WOW nie ważne działa nadal i będzie działał ale syn namawia mnie żebyśmy cos nowszego kupili bo tylko YT na nim można oglądać i nie da sie na nim zainstalować żadnej innej aplikacji np. Max'a, Disney'a Netflix'a
 
Do góry