jaki telewizor 60-65 cali do 7000zl

realpablo

New member
Witam, chcialbym zakupic nowy telewizor 60-65 cali. Ostatnio mialem sharpa 60le752e, bardzo dobrze odbieral, ale mial wade fabryczna i musialem oddac. Teraz tez preferuje w sharpy,ale rozmawialem z panem z serwisu i powiedzial, ze teraz najlepsze to LG i Samsung. Sam juz nie wiem? prosze o pomoc i podanie do wyboru konkretnych modeli. Do wydania ok 7 tys. Z gory dzieki.....pozdrawiam waszystkich....
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Z bardzo dobrych masz Philipsa 65PFS7559. Mam w domu i po kalibracji opad szczęki. Z potrójnym ambilightem.
Jak będziesz niebieski dostaniesz specjalną ofertę i kalibrację gratis.
 

realpablo

New member
Dzieki kiki. Troche mam uraz do philipsa bo kumpel ma jakiegos 55" i ciagle narzeka....Mam bardzo nasłoneczniony salon i dlatego bardziej preferowałbym matowe lub półmatowe matryce. Co sadzisz o Sharp LC-60UQ10E albo sharp LC-60LE857E, ktory lepszy ? Bardzo duzo oglądam pilki noznej !!!....Aha ostatnio cos pisales o nowym sharpie 60XUE8772.....z gory dzieki !!!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Bo ma zły up date. Niech się zgłosi to mu pomożemy i będzie zadowolony.
Tego co podałem mam w domu więc naprawdę wiem co potrafi na bieżąco.
Sharp Le857 jest sprzed 3 lat, Sharp UQ 10 sprzed roku, a nowy wchodzi w drugiej połowie grudnia.
 

realpablo

New member
Poczekam na testy tego nowego sharpa. Mam nadzieję,że zdarza bo muszę kupić telewizorek jeszcze w grudniu. Odezwe sie.....dzieki za wszystko,pozdrawiam
 

realpablo

New member
nigdzie nie moge w necie znalezc jak wyglada ten - Sharp 60XUE 8772 ? Nawet w mniejszych rozmiarach. Czy te telewizory sa wogole dostepne? Na forum wyczytalem, ze proponowane sa w wersji 55". Bardzo prosze o jakis link do tego tv, bardzo mi zalezy, chcialbym onim poczytac i zobaczyc jak wyglada nawet w mniejszych rozmiarach.....dzieki !!!
 

realpablo

New member
Czesc kiki, mialem sie przypomniec po 15 grudnia w sprawie tego Sharp 60XUE 8772. Wyczytalem gdzies w innym watku, ze do Polski trafia dopiero w styczniu, wiec nici z mojej 60-tki jeszcze w grudniu? Mam jeszcze jedna wielka wielka prosbe....prosze napisz mi jaka jest matryca konkretnie w tym modelu 65 cali sonego KDL-65W857C - blyszczaca, matowa czy moze polmatowa i czym ten model rozni sie od KDL-65w855c ? Tylko kolorem ramki?......z gory dziekuje !!!!!!
 
Do góry