Jaki tani 32 i czy warto?

ms-trex

New member
Witam,
szukam 32" w cenie 1000-1500zl, czy w tym przedziale znajdzie się coś co warto kupić? Wiem że to zbyt ogóle pytanie ale na tv się prawie nie znam, nie potrzebuje również jakiegoś wypasa. Moje skromne wymagania:
- HD Ready
- oglądanie z 2m
- dvd, divx, kablówka, jakaś platforma cyfrowa
- dobre kolory
- podłączenie do kompa
- wbudowany dekoder cyfrowy
Z tego udało mi się wygoglować to w tym przedziale znalazłem:
- Funai LH7-M32BB
- LG 32LH2000
Co myślicie o tych tv? Może znajdzie się jeszcze coś w tej kategorii cenowej/funkcjonalnej? Czy do tych modeli będzie można podłączyć zestaw głośników 5.1?
 

ms-trex

New member
Jeszcze nie kupiłem, dzięki bardzo za recenzję Funai. Trochę czasu minęło i zastanawiam się czy nie kupić lepiej full hd, bo gdzieś przeczytałem że w hd ready wyświetlanie obrazu full hd wygląda gorzej bo jest skalowany w dół.
 

ms-trex

New member
No właśnie chyba tylko BR. A jak jest z platformami cyfrowymi, czy kanały HD są w hd ready czy full hd?

Hmm poszukuję recenzji tej tosi 32AV635DG ale jakoś cienko, chyba mało populatny tv. Jakby ktoś zapodał jakieś byłbym wdzięczny.
 
Ostatnia edycja:

ms-trex

New member
Kurcze no nie mogę się zdecydować. Ta toshiba mi się bardzo podoba, ale nie wiem czy warto płacić więcej niż na przykład za ten Funai LH7-M32BB który ma ogromnie dużo pozytywnych recenzji, w przeciwieństwie do tej tosi która ma ich bardzo niewiele.
 
Do góry