jaki sub??

tyta

New member
Witam, przymierzam się do zakupu suba, suba bedzie napędzał onkyo 306 i współpracował z kef c7. Cena jaką mogę przeznaczyć to 1000zł. Pokój 20m2, przeznaczenie? film/muzyka 80/20
myślałem nad KEF C4, WHARFEDALE DIAMOND 10SX SUB, JBL E150 który z nich zagra najlepiej? a może jakieś inne...?
 

Kaszan

New member
Do kina w okolicach tysiaka można w ciemno brać JBL es150. Taki byłby mój wybór do Twojego zestawu.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
też bym tak wybrał, słuchałem kilka razy tego modelu.
naprawdę - extra.
I dodatkowo napisz do blackninja na ten model dostaniesz dobrą ofertę,
 

tyta

New member
byłem przelotem w sklepie i sprzedawca powiedział że do mojego zastawu lepiej bedzie pasował kef c4 niż jbl 150...(niby że kef ma jakiś głębszy bas czy coś...nie pamiętam dokładnie jak to powiedział)
kef jest w sklepie więc mam możliwość odsłuchu, jbl'a by musieli zamówić...
w kefie trochę mnie nie przekonuje średnica głośnika ;/ ma to jakies znaczenie?
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Średnica w Twoim wypadku jest bardzo ważna. Masz duże pomieszczenie więc powinna być większa, drugi argument za tym przemawiający to przypisanie do raczej do kina.
 

Cyborg65

New member
Witam

Jeśli jeszcze nie kupiłeś to posłuchaj tego MAGNAT Quantum Sub 530A
Chyba że wiesz na co patrzeć w opisie i co się z czym je.
Pozdrawiam :eek:k:
 

batekk

New member
Też bym brał JBL, mam co prawde wersje odrobine mocniejszą bo es250, i jesli chodzi o kino to gra naprawde dobrze. W muzyce też jakoś sobie radzi.
 

batekk

New member
Głównie to mocą - 400W/700W dla ES250, 300W/500W dla ES150, wielkością głośnika i ceną es250 jest jakieś 500-600pln droższy.
 

klemens007

New member
A jak ma się JBL ES 150 do JAMO SUB 200/250(łapią się w kwocie do tysiaka) ? Sam się zastanawiam co kupić . Mam podobny metraż jak kolega czyli ok 20m2. Chciałbym się dowiedzieć co byście mogli mi polecić do mojego zestawu w cenie do tysiaka. A jak bym się ogarnął z kosiarką to co w okolicach 1500. Będzie to mój pierwszy sub więc jeszcze pytanko , czy lepiej gra z głośnikiem umocowanym z boku czy pod spodem?
 

killpit

New member
Osobiście wziąłbym Klipsch SUB-10 dzwiękowo i mocowo zmasakrował JBL es150 gra w muzyce rewelacyjnie strasznie rytmiczny jak na tej klasy sub.
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
klemens po cichu nie słuchasz więc ES250PW, ma teraz dobrą cenę, jest bezprzewodowy i to kawał maszyny.
 

klemens007

New member
OK.Widzę że lepiej dołożyć parę stówek i kupić już coś konkretnego. W moim przypadku już przedziału do 1000 pln nie biorę pod uwagę(kupno ONKYO BR 807 idzie na dalszy plan:sad:). Już jestem prawie zdecydowany na tego JBL250 ale chciałbym poznać jakąś opinie o subach DALI. Wiem że sub wcale nie musi być tej samej firmy co reszta grzmotów ale po prostu jestem ciekaw opinii. Poza tym chodzą w podobnej cenie co JBL 250 a ostatnio widziałem na allegro że IKON SUB można wyrwać poniżej 2000 tysi
 
Do góry