jaki sub do 20m2

lechanek

New member
witam
zastanawiam sie nad zakupem suba tylko mam dylemat czy ten Wharfedale SPC-8 do rade na tych 20m2 czy potrzeba tego większego SPC-12?ktoś może coś podpowiedzieć i doradzić
 

mors111

Active member
Bez reklam
trochę nie na miejscu porównanie suba za 1.000zł vs za 2.500zł

do czego on ma być ?
muzyka/filmy ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

mors111

Active member
Bez reklam
mocy nigdy za wile , jak będzie za głośny to przyciszysz trochę

ile masz kasy na suba ?
swoją drogą pokoju nie masz za dużego więc i Rel T5 wystarczy
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wharfedale SPC-12 z 2500zl teraz kosztuje 1300zl (-50% teraz akcja promocyjna)
Ja bym sie nie zastanawial minuty.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Na biezaco :)
Lechanek: za ta cene bedziesz bardziej jak zadowolony, chyba ze masz bardzo wysokie wymagania.
W tej klasie cenowej w jakiej stal od dawna byl konkurencyjny, nie twierdze ze najlepszy ale warty uwagi, ale obecnie za te 1300zl to grzech nie brac.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

[Raccoon]

New member
Bez reklam
A jak on się ma do JBL ES 250? Bo jeśli ta promocja na Wafla nadal jest, to kosztują bardzo podobnie. JBL jest za około 1500.
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
blackninja: czyli JBL będzie lepszy? I w filmach i w muzyce? Bo jak napisałem wyżej, przy tej samej cenie to znaczy dla mnie "podobna jakość". Ale jak mówicie, że normalnie ten Wafel kosztuje ponad 2k to dla mnie oznacza "Wafel powinien być lepszy". Oczywiście rozumiem, że cena to nie wszystko, ale jednak z reguły tak to działa ;P
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
blackninja: czyli JBL będzie lepszy? I w filmach i w muzyce? Bo jak napisałem wyżej, przy tej samej cenie to znaczy dla mnie "podobna jakość". Ale jak mówicie, że normalnie ten Wafel kosztuje ponad 2k to dla mnie oznacza "Wafel powinien być lepszy". Oczywiście rozumiem, że cena to nie wszystko, ale jednak z reguły tak to działa ;P

Mój kierownik zarabia z 7k netto, co nie oznacza że jest lepszy od takiego co zarabia 5k:) A bym powiedział że jest wręcz odwrotnie, bo takiego cembała to w życiu nie widziałem. A już trochę prac zmieniłem. Nie słuchałem WHARFEDALE , ale wiem że ES 250 ma porządne łupnięcie i ciśnienie. Na sporo większych metrażach spokojnie daje radę, no i jest seria bezprzewodowa, co jest fajną sprawą że stawiasz tam gdzie Tobie pasuje a nie tam gdzie kabla nie widać. Ale całkiem możliwe że WHARFEDALE zagra bardziej zdyscyplinowanym basem, czego nie mogę potwierdzić w praktyce.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Uważaj by oprocz Twojej kobiety nie przeczytał takich postów również Twój cymbał, tzn. kierownik :D bo znow bedziesz musiał zmienic robotę i kobietę.
 
Ostatnia edycja:
Do góry