Jaki Soundbar bezprzewodowy do tv

dentestika

New member
Witam,
Mam tv samsung 65cali ju7000 zabudowany w meblu ciasno wokoło ekranu na miarę. Wygląda fajnie ale sporo traci dźwięk. Nie jestem audiofilem ale potrzebuje wzmocnić efekty dźwiękowe. Centralnie przed tv mam kanapę a za nią półki na całej ścianie. Mam w planie postawienie soundbara właśnie za kanapa na tych polkach czyli od tyłu glowy. Subwoofer też się zmieści tam lub za kanapa na podłodze ewentualnie.
W pierwszej kolejności zależy mi na bezprzewodowym podłączeniu do tv, nie mam jak puścić kabla do tv.
Soundbar ma być wykorzystywany głównie do tv nc+, HBO itp.
Odległość soundbara do tv bez przeszkód 3-4 m. Czy starczy bluetooth czy lepiej WiFi? Czy mogą być lagi dźwięku do obrazu?
Odległość soundbara od głowy będzie bliska 0,5-1m.
Pomieszczenie nieregularne kształtu, sufit skośny wysoki nad kanapa 3-5m.
Możliwość ustawienia soundbaru na wysokości 0- 3metry.

Co polecacie?
Kina domowego nie szukam, ewentualnie 2 kolumny po obu stronach kanapy mogłyby być ale bezprzewodowe podłączenie do tv niezbędne.
Dzięki z góry pozdrawiam
 

slawko_23

New member
Bez reklam
A masz w menu dźwięku wyszukwanie po Bt? Chyba już było w JU. Możesz wtedy podpiąć po Bt zenw głośnik, soundbar. Tylko w taki sposób jak Ty chcesz postawić to strony lewa i prawa będą zamienione. Ew głośniki Philips Fidelio, takie stereo były z subem. Wszytko takim jakby filcem obite. Dość fajnie to grało. Tylko mi nadal nie pasuje ustawienie za widzem...... Może kwestia przyzwyczajenia?
 
Do góry