Jaki projektor krotkoogniskowy\krotkodystansowy do 2500 max 3000

wroobel

New member
Witam wszystkich.. Jestem nowy na forum i serdecznie wszystkim mowie siemka :)

Zaczne od mojego problemu :) a w sumie nie problem lecz naplyw informacji na forach i innych stronach jest zbyt duzy by miec jednolity przeglad na sprawe. Wiec stwierdzilem ze zaloze temat :)

Do meritum sprawy wiec..
Przygotowuje sie powoli do kupna rzutnika.. Jak w temacie musi byc krotkodystansowy do 2500 max 3000 jakby byla konkretna oferta

Przeznaczenie: Kino domowe - filmy odpalane prosto z HDPlayera poprzez HDMI jak i Gry z Xboxa i Playa.
Wymiary pokoju jako ze krotkodystansowy chyba nieistotny ale sprawdzalem na kalkulatorze to przy odleglosci siedziska wcisne luzem 110''

Kolejna sprawa.. I to chyba najwazniejsza.. HD READY czy FULL HD? Kurde! Przeczytalemm kilka artow i na jednych pisali. Ze Full Hd sie nie oplaca na innych na odwrot.. Pytanie czy w ogole w tej cenie jestem w stanie znalezc FULL HD KROTODYSTANSOWY(dodam iz pomieszczenie jest dosyc jasne lecz planuje malowanko)
Dodatkowo wyczytalem cos o jakiejs TECZY! Oczywiste jest iz planujac jakis zakup czlowiek chce wybrac najlepsza opcje..

Zastanawiam sie nad..
-Optoma GT760
-BenQ W770ST
-Acer S1370WHn !
-Optoma W305ST
Optoma W306St

Zalezy mi na najkrotszej projekcji bym nie slyszal szumow i na najdluzszej zywotnosci lampy ale wszystko jest do uzgodnienia :)

Mysle ze filmy by byly ogladane glownie wieczorem bo na dzien posiadam Plazme 50'' nie mniej jednak bedzie kusic by zagrac w jakas fife na 110'' :))

Znalazlem takie oferty.. Jak widac FULL HD tam sie nie znajduje i sie zastanawiam czy jest to osiagalne?
Wiec Panowie i Panie.. jezeli macie jakas lepsza propozycje sprawdzona to chetnie wyslucham.
Za wszelka pomoc z gory dziekuje..
Ps. Jezeli o jakichs waznych danych pomocnych przy doborze projektora zapomnialem to prosze o przypomnienie..
Ps2. Co wy byscie kupili w tej cenie?
Pozdrawiam
 
Do góry