Jaki projektor do oglądania filmów i tv maksymalnie do 2400zł(wąski pokój)

SeBaLy

New member
Jaki projektor do oglądania filmów i tv, maksymalnie do 2400zł(pokój 3,3m szerokości)

Witam, poszukuje projektora DLP 720 HD Ready do projekcji filmów w nocy z komputera (720p) i oglądania tv w miarę możliwości w nie całkowitym zaciemnionym pokoju w dzień, cena projektora maksymalnie 2500zł. Obraz będzie wyświetlany na ekranie projekcyjnym, wymiary pokoju to 5,20m x 3,30m. Z uwagi na wąski pokój ekran wyświetlanego filmu może mieć maksymalnie 2,70m szerokości.Ściany pokoju niestety w jasnych barwach lila(mat), sufit biały(mat).Ekran projekcyjny planuje zamontować na ścianie okiennej, podczas oglądania w dzień okno będzie przyciemnione roletą.Proszę o pomoc w wyborze dobrego projektora, który ma dobry kontrast i kolory.Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

SeBaLy

New member
Głównie rozchodzi mi się o pomoc w wyborze projektora i rzutnika(roleta ręczna lub elektryczna) odpowiadający szerokości i długości mojego pokoju. Pozdrawiam.
 

SeBaLy

New member
Niestety, 2500 to max, projektor chce nowy:). Myślałem nad 2 rozwiązaniami, pierwsze to benq w750 tylko czy przy np. 100-130 calach będzie odpowiednia jakość i jasność obrazu przy moich jasnych ścianach i wąskim pokoju???. Drugie to BenQ W770ST i tu moje pytanie czy ten projektor krótkoogniskowy ma obraz gorszej jakości niż w750? Mam jeszcze pytanie jaki wybrać w miarę przyzwoicie nie drogi ekran(może być ręcznie rozwijany), jaki gain i wielkość w calach uwzględniając dane na temat pokoju??
 
Ostatnia edycja:
Do góry