Jaki polski trucker z dużą ilością BD?

jgx

New member
Bez reklam
witam, od ponad półtora roku siedze na hdbt.eu ale wiadomo mimo sporej oferty zawsze są pozycje których się szuka a nie ma, ostatnio zacząłem się zastanawiać żeby poszerzyć możliwości i zastanawiam się na który trucker starać się o zaproszenie, priorytetem dla mnie są dobrej jakości mkv (duże pliki) bez polskiego audio - nie lubie z polskim lektorem jedynie napisy pl. no i oczywiście pliki BD z napisami pl. ostatnio coraz bardziej skłaniam się ku BD, co byście proponowali? Jeśl ktoś propozycje poparłby zaproszeniem byłbym niezmiernie wdzięczny (jgx@poczta.onet.pl lub na priv, komp chodzi n24/h)
pozdro 4all
 

yahimo

New member
Witam,
mam do wymiany zaproszenia na hd torrent, czy coś takiego cię interesuje?
Z chęcią wymienię za zaproszenie na hdbt.eu, co ty na to??
 

kenny5

New member
A czemu chcesz polski tracker skoro nie lubisz filmów z polskim lektorem?
Ja polecam bit-hdtv.com, nie jest polski ale ma dużo ciekawych pozycji, a napisy zawsze można samemu znaleźć w necie.
 

jgx

New member
Bez reklam
A czemu chcesz polski tracker skoro nie lubisz filmów z polskim lektorem?
Ja polecam bit-hdtv.com, nie jest polski ale ma dużo ciekawych pozycji, a napisy zawsze można samemu znaleźć w necie.
owszem można znalezć jeśli masz mkv ale pisałem że skłaniam się ku BD i wtedy sprawa wygląda tak że na polskim trackerze w 100% są BD z polskimi napisami a na zagranicznym rzadko
 

prosens

New member
ja polecam BTGigs.info sporo nowości w najlepszej jakości - póki co niestety nie widzę aby były tam zaproszenie więc trzeba się przyglądać na bieżąco sprawie...
 

agi281

New member
Jakie w chwili obecnej są najlepsze polskie truckery z filmami MKV z lektorem najlepiej lub do zmufowania, jedyny który znam to hdbt.eu, czy jest jakiś lepszy albo znacie podobne, z góry dzięki za info
 
Do góry