Jaki odtwarzacz?

robaczniki

New member
Poszukuję odtwarzacza Blu-Ray, ew. DVD. Musi być z portem USB i obsługiwać dużo formatów (.wav, albo .flac koniecznie!). Odtwarzacz powinien obsługiwać dyski twarde. Mój PS50A756 podobno nie obsługuje dysków twardych więc szukam takiego odtwarzacza, bo nie mam zamiaru kupywać pendriva 16, czy 32GB do oglądania filmów :p Jakieś propozycje?
 

janusz

New member
Bez reklam
Jedyny który może choć trochę zbliży sie do twoich wymagań to Samsung BD-P 3600. Ale to nowy model jeszcze nie ma wiele opinii. Pozostałe odtwarzacze DVD i BR do Twoich potrzeb się nie nadają. A będzie jeszcze LG BD390, ale jeszcze w Polsce nie dostępny - może nawet bardziej funkcjonalny od Samsunga.
 

wiatrak

Active member
Bez reklam
Hmmm, skoro LG 390 jest jeszcze niedostępny to może LG 370? ;)

Jeśli cena 2000 PLN i niedoróbki firmware Cię nie przerażają, to jest jeszcze HDI BD Prime.

A ze sprzętu nie do kupienia w Polsce, iTAB-36 i iTAB-38.
 

janusz

New member
Bez reklam
.wav to zwykłe CD i nagrywam je w nero jako audio CD, co odtwarza chyba każdy dostępny na rynku BR i DVD. Co innego .flac, to chyba trzeba w nero wypalić jako audio CD (zresztą zapisane będzie jako .Wav) i wtedy odtwarzacz odczyta to jak zwykłą audio CD.
Z tymi plikami raczej wszystkie dostępne na rynku odtwarzacze BR i DVD radzą sobie tak samo, może Popcorn ma więcej możliwości i odtwarza pliki nagrane jako .Flac?
 

robaczniki

New member
Właśnie chodzi mi, żeby odtwarzał te pliki, bo nie chce mi się wypalić kilka piosenek na 1 Audio CD i zmieniać co chwila płyty :p, a komp odpada bo nie chce nieść przez pół domu, żeby posłuchać muzyki :p Z resztą i tak mam tylko wyjście mini jack :(
 

janusz

New member
Bez reklam

wiatrak

Active member
Bez reklam
Musiałby się wypowiedzieć jakiś użytkownik tego LG. MP3 to w tej chwili standard, jeśli jakikolwiek odtwarzacz obsługuje pliki medialne, to na 100% są wśród nich MP3. Za to obsługa .WAV, to nie to samo co odczyt płyt CD.
 

janusz

New member
Bez reklam
A są jakieś inne formaty audio CD na CD-R? Nero zawsze wypala jako .WAV, nie słyszałem o odtwarzaczu CD/DVD/BR odtwarzającym płyty nagrywalne i nie radzącym sobie z .WAV po prostu wszystkie odtwarzają. Obsługa .Wav to to samo co odczyt CD nagrywalnych.
Podsumowując LG-BD370 obsługuje wszystkie formaty razem wzięte z innych odtwarzaczy BR wszystkich firm, dodatkowo obsługuje .mkv
 
Ostatnia edycja:

wiatrak

Active member
Bez reklam
Pisząc .WAV mam na myśli odczyt plików z dysku podpiętego pod USB, bo chyba to miał na myśli autor wątku... ;)

Odczyt CD to oczywistość.
 
Do góry