Jaki monitor do komputera kupic

Zielone Kiwi

New member
Nie wiem czy w zasadzie wlasciwe forum, bo to nie teelewizor, ale może blisko :) Wiec moze ktos cos powie kokretnego.
Planuje wymienic monitor w komputerze stsacjonarnym, bo stary robi sie lekko stary. Kineskopowiec wykluczony. Bede tam robil rozne roznosci, ale miedzy innymi ogladal filmy HD i oczywiscie troche gral. Wiec rozdzielczosc full HD. Glosniczkow nie musi miec, ale jak ma to tez ok.
Jakies konkretneą firmy polecacie, czy nawet moze modele? Lub jakiś wic na ktory trzeba zwracac uwage? Z kasą nie musze sie szczypać jakos specjalnie, co nie znaczy ze mam jej worek (niestety).
Albo podajcie jakies formu gdzie moze ktos cos mi powie jak tu absolutnie sie nie da. I nie odsylajcie mnie do googla.
 

Leeonsjo

New member
Bez reklam
firma to LG lub Samsung więcej ci nie doradze bo nie wiem jaką masz kartę i komputer pamietaj im wiekszy monitor to karta musi być DUŻO lepsza bo nie pograsz.
 

Zielone Kiwi

New member
Sprzet mam chyba niczego sobie.
Plyta: Asus P5Q Pro
Pamiec: OCZ Technology 2x 1GB DDR2 1066MHz Reaper EPP CL5 Heatpipe
Obudowa: Antec Gamer Nine Hundred Case
Proc: Intel Core2 Quad Q9450 2,66 GHz (S775/45nm) Tray
Grafika: Radeon 4850 Sapphire 512MB 2xDVI (PCI-E) bulk TOXIC
Dysk: Seagate 1 TB Barracuda ES (32MB, Serial ATA II)
Zasilacz:Chieftec (GPS-500AB-A) 500W
Wiatrak:Thermaltake BlueOrb II
 
Ostatnia edycja:

Leeonsjo

New member
Bez reklam
tesz mam samsunga T 220 monitor Exta ale na call of duty 4 moja grafa g- force 8800gt z prockiem core 2 duo 2.13Ghz zacina muszę ulepszyć kompa.
Nie napisałeś czy chcesz panoramę czy 4:3?jaka wielkość cię interesuje ?Najlepiej samemu w media markt zobaczyć i wybrać między tymi firmami co podałem a jakość idzie w parze z ceną więc sam dobierz do swojej kieszeni .Lg tez sa bardzo dobre.
 
Do góry