Jaki lepszy

bogdan1963

New member
Do filmów dvd Manta w formacie Divx sygnał Polsat cyfrowy w przyszłości HD.Odległość 3-3,5 metra Pokój 17 metrów raczej słoneczny.Oto moje typy
Plazma Panasonic 37PV80
Lcd JVC 3780BU
Lcd Sharp 37RD2E
Co jest lepsze lcd czy plazma prosze o pomoc
 

Mikebless

New member
Przy tej przekątnej ekranu zdecydowanie wybierałbym LCD i tutaj Sharpa lub JVC jak najbardziej, gdyż są to topowe jak dla mnie najlepsze modele na rynku.Stwierdzenie to wysuwam, poniewaz porownywalem dzialanie tej plazmy vs. lcd.
 

km1963

New member
Bez reklam
Urzekłeś mnie swoim nickiem;) :D i postaram się przekonać Cię do osobistej decyzji:)

Obie technologię mają swoje plusy i minusy ale zapewne Ty już to wiesz - czytałeś i oceniłeś iż lepiej plazmę bo :

- plazma oglądana w dzień z refleksami nie będzie przeszkadzać lub oglądasz w nocy TV
- wolisz obraz bardziej zbliżony do CRT taki "kinowy" - mniejsze nasycenie kolorów "prawdziwe" i mniejszą ostrość
- czerń powinna być "czarna" cokolwiek to znaczy

bardziej LCD bo: (nie mówiąc i innych technologiach)

- denerwują Cię refleksy świetlne czy to w dzień czy w nocy a na "Kurę" Cię nie stać
- podobają Ci się zdecydowane kolory - żywe - a obraz ostry "teatralny"
- nie jesteś fanem koloru czarnego i oglądając film nie szukasz prążków w garniturze

To ogólnie ale jak dla mnie zasadnicze różnice pomiędzy obu technologiami:D
A i tak to Ty musisz wybrać sam:)

Pozdrawiam
 

siwy25

New member
bogdan1963!
Na prezentacji miałem JVC P80, Sharpa RD2 ,Toshibe XF i jednogłośnie został wybrany JVC! używam go c+ i dvd. jest ok!:eek:k:
Pozdrw.
 

siwy25

New member
Dobierz jeszcze jeden model, zamawiaj prezentacje u kikiego i problem z głowy;)
na jednoczesnej ''konforntacji'' zdecydujesz co Ci pasuje:)
 

km1963

New member
Bez reklam
bogdan1963 napisał:
To pozostały w boju dwa Plazma Panasonic 37PV80 i Lcd JVC 37P80

A to mój część nicka mnie rozczarował:(

Zero argumentów tylko jakieś strzały sugestie bez osobistych przemyśleń i argumentów (doznań odczuć) i nawet nie chce mi się do niczego porównywać:confused: bo co technologia do technologii:p

Jedyne co jest tu właściwe to porównanie w warunkach domowych jak sugeruje poprzednik

Ale czy przy takim podejściu do zakupu są jakiekolwiek przeciwstawne argumenty nad wyborem jednej technologii nad drugą ?????????

I nie mam tu na myśli subiektywnego spojrzenia ( czyż ono istnieje?)

Pozdrawiam
 
Do góry