Jaki LCD z divx mkv itp.

jacek11235

New member
Witam,

Szukam dobrego TV 32'' LCD. Głównie wykorzystywany będzie w nocy po ciemku do TV N, divx, mkv i xbox z odległości ok 2.5m. Zależy mi na bezproblemowym odczycie divx z pendrive lub dysku USB (żeby nie było problemów z odtwarzaniem i napisami). Mile widziane DLNA i inne takie dodatki ale nie są one priorytetem.
Cena to ok. 1600. Sugerowany producent to LG (kilka już widziałem i jakoś nic mi w nich nie przeszkadza). Czy może szukać czegoś w kierunku LED tylko nie wiem czy w tej cenie idzie znaleźć coś dobrego z powyższymi wymaganiami?
 

don111

Banned
2,5m to min. 42', do hd to i 50' będzie ok
za 1600zł nie zaszalejesz, jeśli oglądasz po ciemku + konsola, to minimalnie wyżej masz Panasonic 42u30 lub 42s30
 

jacek11235

New member
42'' to trochę duży bo jak dziecko dorośnie i zacznie oglądać to znając dzieci siądzie 0.5m przed TV. Preferowałbym jednak 32'', ale dzięki za odpowiedź.
 

tdx

New member
Bez reklam
jak chcesz mkv oglądać to dts by Ci się przydał (jak nie to lg ma model 32lk530) z LCD w samsungu może być tylko model 32D550
 

jacek11235

New member
Szukałem i zastanawiałem się i w końcu zmieniłem trochę kryteria. Doszedłem do wniosku, że przydałby się większy ale znowu nie za duży i tak padło na 37''. Jak na razie wypatrzyłem te 3 modele:
1. Samsung UE37D5000
2. LG 37LV375S
3. LG 37LE5300
Najbardziej skłaniam się do nr 1. Proszę o informacje czy faktycznie będzie to najlepszy wybór bo powoli odechciewa mi się już nowego telewizora i jak tak dalej pójdzie to zostanę przy starym aż się nie zepsuje i przerzucę się na książki:)

Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi
 

tdx

New member
Bez reklam
w dalszym ciągu obowiązuje to co napisałem wyżej, tylko samsung z tej 3ki ma dts (chyba że będziesz konwertował audio za każdym razem w lg) i obraz też będzie ok.
 

tdx

New member
Bez reklam
śmigają bez problemów (oczywiście TV obsługuje usb 2.0)
sam mam 3 dyski 500,640 i 1tb i wszystko chodzi ładnie
 
Do góry