Jaki LCD hdready minimum 42" do 4500 - do xbox i materialow hd

noise

New member
Witam

Im wiecej czytam tym mniej wiem ;) no moze nie do konca ale na pewno na rynku coraz mniej LCD hdready. Bardzo prosze o rade co wybrac.
LCD potrzebuje do:
70% - materialy 720p
5% - materialy 1080p
20% - xbox 360
5% - tv z kablowki (nie zalezy mi na super jakosci)

Odleglosc w zaleznosci od miejsca w pokoju 3,5-4,5m
Oglac raczej bede wieczorem

Dlaczego hdready:
- wiekszsc materialy i tak bedzie 720p oraz xbox wiec po co mi fullhd?
- z tego co przeczytalem xbox i rozne dynamiczne sceny jednak lepiej dzialaj na hdready - moze sie myle?
- odbiornik hdready chyba bedzie tanszy?
- laptop oraz xbox bedzie musial podac nizsza rozdzialke co wplynie pozytywnie na jego obciazenie
Co przemawia za fullHD
- szczerze to nie wiem bo jak nie widac roznicy to po co przeplacac?

Dlaczego LCD:
- pradozernosc mniejsza
- temperatura nizsza
- wyrazniejszy obraz na materiale HD?
- od calkiem niedawna maja rozdzialke 1366x768 wiec wydaje mi sie ze moga miec "choroby wieku dzieciecego", nie wpsominajac o fullhd. A to co mowia ze wystarczy 1024x768 - ze piersza rozdzielczosc nie ma zandego znaczenia to juz nie jest zupelnie dla mnie zrozumiale brrrr

Dlaczego 42"
- z forow o xbox wynika ze matryce powyzej 42" mula sie przy szybkich grach. Czy to prawda? Z czego to wynika

Mam nadzieje ze wyjasnilem moje potrzeby. Sa czhyba dosc konkretne ale wybor nie jest latwy. Jesli sie myle i macie inne zdanie w temacie np. fullhd to poprosze o wyjasneinie dlaczego. Z gory dziekuje za wszelka pomoc.

Czy ktos ma info czy w swieta ceny poleca troche w dol. A moze jakies ciekawe promocje. Ostatnio w saturnie byl sharp 42" fullhd i moze bym sie skusil ale juz go nie ma wiec nie ma tematu ;)
 
Do góry