Jaki LCD do sportu 3500zł max?

Visq

New member
Jak w temacie:
LCD głównie do Canal+Sport itp (80%), również w HD jeśli to możliwe w tej cenie. Podpięty do dekodera Cyfry HD, kina domowego i odtwarzacza dvd/divix. Sporadycznie jakieś divixy i dvd z płyty. Wstępnie myślałem o Sony Bravia albo jakiś nowy Sharp/Samsung. Im większy tym lepszy:)
pozdrawiam znawców i dziękuję za pomoc!

Pokój ok 20m2
3m do ekranu
TV oglądany praktycznie cały dzień.
Nie nasłoneczniony zbytnio pokój
Obecnie używam 21 crt.
Ma stać :D
(thx kiki)
 
Ostatnia edycja:

Visq

New member
Dzięki Kiki!

A co myślicie o tych tv? Znajomy sprzedawca może zaoferować mi na nie mały rabacik (100-200zł):

SHARP AQUOS - 32AD5EGY
Sharp AQUOS - 32AD5-BK
SHARP AQUOS - 32WD1EC
Sony BRAVIA KDL - 32U252300
SAMSUNG 32A656 hd 100hz
SAMSUNG - 32A551 full hd

Czy 32 cale wystarczą? :(
 

kaktusinho

New member
Panasonic

Polecam Ci Panasonic 37LZ70P , FULL HD , cena okolo 3500zl , ale mozesz miec niemaly problem z dostepnoscia tego modelu , bo Panasonic wprowadza nowe lekko zmodyfikowane modele.
Ja osobiscie polecam Ci tego Panasonica bo mam go od miesiaca , ogladam czesto Premier League na C+Sport narazie tylko z Mediasata i z 2 metrow jest rewelacja, ogolnie kanaly CANAL+ odbieraja najlepiej ze wszystkich.
 

KOJOT80

New member
A ja ci polecam Panasonica 32' LX700 z tej odległości (3m) sppkojnie wystarczy. Kosztuje już od 3300zł. Jest świetny w szvczególności jeżeli chodzi o jakość obrazu a to dzięki min. technologii 100Hz.
Jest lepszy niż 37LZ70P choć nie jest FullHD ale to mało ważne (liczy sie wszak jakość obrazu). Wizualnie design świetny - poprostu cacko. A tak na marginesie ten typ ma wbudowany kart czytnik SD - fajna rzecz.
Poczytaj na tym forum o LX700 ewentualnie o ciut tańszej jego wersji LX70 (okrojonej o wzmocnione głośniki i czytnik kart)
Jeżeli chodzi o 32' calowe to wg mnie LX700 jest na 1 miejscu, przed Sharpem RD2 i Sony KDL D3000.:eek:k:

Napisz na co się zdecydujesz.
 

KOJOT80

New member
Visq napisał:
Dzięki Kiki!

A co myślicie o tych tv? Znajomy sprzedawca może zaoferować mi na nie mały rabacik (100-200zł):

SHARP AQUOS - 32AD5EGY
Sharp AQUOS - 32AD5-BK
SHARP AQUOS - 32WD1EC
Sony BRAVIA KDL - 32U252300
SAMSUNG 32A656 hd 100hz
SAMSUNG - 32A551 full hd

Czy 32 cale wystarczą? :(

To nie sa najlepsze modele, zapewne sprzedawca chce zrobić miejsce na mowsze i upycha komu tylko może, odradzam.
Polecam
1 Panas LX700
2 Sharp RD2
3 Sony KDL D3000
 

Visq

New member
kiki napisał:
Visq - podaj do jakich warunków i jaka klasa cenowa?
Wszystko jest w pierwszym poście:)

Dobre opinie ma ten Panasonic 32LX700...kusi.

Co w takim razie? Dopłacać do 32LX700 czy wystarczy spokojnie 32LX70 (biorąc pod uwagę, że podłączam to do kina domowego) ???

Dzięki za wszelkie rady!!
 
Ostatnia edycja:

Jedras

New member
Kiki, warto doplacac do LX700, ktory rozni sie od LX70 podobno tylko glosnikami i czytnikiem kart? Zwlaszcza, ze on ma zamiar podlaczyc LX70 do kina domowego co da chyba lepszy efekt niz glosniczki z LX700.
 
Do góry