Jaki LCD do kuchni 19-21 cali

luc82

New member
Witam,

Przeglądałem forum ale nie znalazłem odpowiedzi jaki kupić telewizor LCD 19-21 cali. Telewizor będzie w kuchni. Odległość od TV to 1,5-2 metry. Będzie na nim oglądana telewizja z anteny dachowej, telewizja satelitarna i filmy z dvd. Proszę żebyście mi polecili konkretne modele telewizorów. Przedział do 2 tyś. Czym tańszy tym lepiej dla mnie ale nie chce za bardzo oszczędzać. Wole zapłacić trochę więcej i mieć dobry TV. Z góry dziękuje.
 

ormats

New member
Moge Ci polecic Sharp LC-20S5E. Od ponad pol roku uzywam tego tv ( tv do sypialni ale z racji tego ze remontuje mieszkanie jest to od tego czasu moj glowny tv bo salon wykanczam teraz). Posiadam telewizje upc , czesto odtwarzam divixy. Wszystko smiga bez zadnych problemow. Obraz rewelacja, zadnych smug przy meczach ( a czesto ogladam). Z czystym sumieniem moge polecic tego LCDika , z tego co wiem pare osob na forum tez posiada ten model. Obecny jego koszt to okolo 1200 zl , jest jeszcze model z formatem obrazu 16:9 ( wtedy jest ciutke drozszy). Pozdrawiam.

Zapomnialem wspomniec o 1 wadzie jaka jest dlugie przelaczanie miedzy kanalami.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Też polecam
Sharpa 20 S 5 - do kuchni extra / obecnie mam w biurze żeby ogladać olimpiadę "na biurku " - extra
www.sharp.pl

lub JVC 19 Da9
http://www.jvc.pl/product.php?id=LT-19DA9BU&catid=100010
111905_lt-19da9_bu_fv.jpg
 
Do góry