Jaki LCD 37-40" / MPGE4 do 3,5 tys.PLN ?

LeoN95

New member
Witam , mam zamiar kupić TV LCD , najlepiej żeby spełniał w/w warunki . Telewizor ma stać w pokoju o rozmiarach 6 x 4 m , nasłonecznionym - dwa okna od południa , oglądanie z odległości 3m , sygnał głównie z dekodera SD od C+ ( w późniejszym terminie dekoder HD i pakiet Canal+HD ) , a w przyszłym roku możliwy odbiór z naziemnej TV cyfrowej ( dlatego w/w tuner MPGE4 ) , ponieważ mieszkam w Cz-wie to mam nadzieje że niedługo nastąpi :

Cyt.:
" Etap II nastąpi w marcu 2010 roku. Obejmuje on 24 okręgi:
- Kalisz
- Częstochowa
- Opole itd..."
Przeczytałem dużo dobrego na temat Sony KDL-40w4000 ale jakoś trudno mi się zdecydować ogladałem go w akcji w miejscowym markecie z sygnałem HD wygląda to pięknie , a jak to się ma z SD szczególnie z C+ ? Czy ktoś ma taki zestaw jak tak to proszę o opinie , bo MM zostały ostatnie 3 sztuki za 4tys , jak co to może zaatakuje dziś temat . Chyba że jest jakaś lepsza alternatywa , może coś z 37" :( Bardzo proszę o pomoc , z góry wielkie THX ;)

PS. Bardzo mile widziane 100Hz :)
 
Ostatnia edycja:

LeoN95

New member
Czy to jest najlepszy wybór za tą cene , może kupić coś bez tego mpge4 , a potem dokupić jakieś dodatkowe zew.urządzenie żeby odbierać tą naziemną cyfrową TV ?
 

LeoN95

New member
skylla1 napisał:
Kup tego Soniaka ale na Boga nie płać za niego 4 tyś ;-). Wart jest 3,5.
Dobre , byłem dziś w MM no i cena tego modelu 4,3 tys :( Ponoć ma jeszcze zdrożeć do 4,9 tys lekkie przegięcie , chyba w ten sposób chcą wyrównać straty finansowe firmy Sony , o których @Kiki pisze w Nowościach , nie tędy droga panowie , chyba sobie odpuszcze ten model , pozdrawiam ;)
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
to dobry pomysł .Skoro byłeś zadowolony z modelu 32 to będziesz również z 40 . Clouding sprawdzisz przed wysyłką .O ceny pytaj na priw
 

ziema

New member
Witajcie
Jestem świeży w temacie telewizorów LCD, ale chcę kupić teraz taki TV, wiec mam pytanie co mi polecacie.
Mam takie wstępne wymagania co do TV:
- 37" FullHD
- tuner DVB-T z H264 (żeby za dwa lata nie kupować zewnętrznego tunera)
- TV musi dobrze współpracować z komputerem (MediaCenter) za pomocą kabla DVI lub HDMI
- cena tak do 2700 zł
Wiem ze nie ma jeszcze wyboru TV z tymi nowymi tunerami, znalazłem taki model SHARP LC-37DH65E, co o nim myślicie, i co innego jeszcze polecacie.
Z góry dziękuję za wszelkie pomocne informacje :)
 

ziema

New member
Tv będzie służył do oglądania programów ze zwykłej anteny, DVD przez HDMI, no i filmy z MediaCenter także w rozdzielczości FullHD.
W planach zakup platformy "N".
 
Do góry