Jaki Kabel HDMI do połączenia BLU RAY z amplitunerem?

bieniu21

New member
Witam, tak jak pisalem w poprzednich postach, przy zakupie zestawu ampli z głośnikami sprzedawca wprowadził mnie w błąd i zamiast kabla hdmi do połaczenia Blu Ray z Ampli denon avr-1311 wcisnął mi coaxiala.
Chciałem kupić teraz jakiś w miare dobry hdmi o długości 0.75 m aby móc efektywnie odbierać dźwięk z filmów BR.
Możecie mi polecić coś dobrego w cenie do 100 zł??
Dodam że ampli połączony jest z TV ( 32 cale LCD samsung full hd ) za pomocą 2 metrowego kabla hdmi BRIDGE ( kupiony za 70 zł).
Czekam na propozycje:)
 

jagme

New member
Witam.
Niczego specjalnego do tego wątku może nie wniosę, nie mniej jednak mam pytanie w tym temacie.
Wczoraj instalator podpinał u mnie decoder do cyfrowej Vectry. Zastosował do połączenia przewód Euro bo taki był w komplecie z decoderem. Zalecił jednak, że aby w pełni wykorzystać jakość sygnału powinienem kupić i połączyć Tv z decoderem kablem HDMI.
Kabel może być króciutki bo decoder stoi obok TV.
No i pytanie teraz co i gdzie kupić by nie kupować dwa razy.
Pozdrawiam i dziękuje za poradę.
 

jagme

New member
.kablehdmi.pl/kabel-hdmi-14-xryx-100-cm-full-hd-cyfra-polsat-n-ps3-xbox-3d-p-100.html

Kierując się opisem - niby wszystko cacy, tylko ta cena skłania do zastanowienia się.:???:

na początku dopisz www
 

gadi

New member
Witam.
Niczego specjalnego do tego wątku może nie wniosę, nie mniej jednak mam pytanie w tym temacie.
Wczoraj instalator podpinał u mnie decoder do cyfrowej Vectry. Zastosował do połączenia przewód Euro bo taki był w komplecie z decoderem. Zalecił jednak, że aby w pełni wykorzystać jakość sygnału powinienem kupić i połączyć Tv z decoderem kablem HDMI.
Kabel może być króciutki bo decoder stoi obok TV.
No i pytanie teraz co i gdzie kupić by nie kupować dwa razy.
Pozdrawiam i dziękuje za poradę.


Czy TV ma wejście HDMI ?
Jeśli tak, to instalator miał rację.
Polecam ten kabelek
http://allegro.pl/listing.php/searc...olink+Exclusive+hdmi&view=gtext&change_view=1
 
Ostatnia edycja:

pkomp

New member
zwykły prolink 1.3 za grosze wystarczy w 100% - nie warto nawet wydawać więcej jak 30 pln jak masz blisko tv
 
Do góry