Jaki CCFL LCD 46-50 cali ?

DefJef

New member
Wczoraj zapytałem o to samo w podobnym poście (nie dostałem pozwolenia na wklejenia linka) więc wybaczcie powielania ale zero odpowiedzi no i oczywiście kolejny dzień więc kolejne przemyślenia... a już trochę mam dość.

w tym wątku opisałem co i jak z wykorzystaniem ale ogólnie w skrócie to chcę powiedzmy w równych częściach: dobry TV (zarówno SD jak i HD), Monitor do PC, oraz Ekran do gier wideo (XBox)
W rozmiarach tak 46-50 chodz jakby był 52 warty ceny to czemu nie. Cena tak 4000 zł ale mogę dołożyć tyle ile trzeba ewentualnie.

Tak sobie wymyśliłem żę chyba stary dobry LCD z CCFL wystarczy zamiast podświetlania LED tymbardziej że dobrze wypadają tylko te z local diminigiem - wiec "High End CCFL LCD" jeśli to można sobie tak nazwać, dobra juz sprawdzona technologia, a z obecnych na ten rok modeli tj. na zeszły w sumie, zawęziłem wybór do (powtórze z poprzedniego wątku):
sony 46ex500 (501) (W sumie najchętniej, ale w dużej mierze ze względu na popularność bo w markecie mnie nie zachwycił.... no i ten input lag)
toshiba 46xv733 (nie mam jakoś przekonania, nieco ubogi, ale opisy zachęcające... no i serwis? problemowy? - pytanie czy awaryjny, ogólnie chyba fajna propozycja)
LG 47ld750 (zbyt mało opinii, nie wiem jaki input lag, nie mam zdania, wydaje się ok) - cos wiecie więcej o tym TV ?

z ledów ewentualnych:
sharp 46le700(705) (ładnie świeci, ale podobno słabe SD i jakieś problemy z dzwiękiem - opóźnienia)
z plasm ewentualnych:
Panasonic 50G20 (bardzo mnie zainteresował, bardzo fajne opinie ale za mało się znam na plasmach no i wypalanie statycznych obrazów...) - mowa ma być o LCD więc może to nie ten wątek.

i to tyle... .proszę o jakąś konkretniejszą podpowiedz, nie jestem znawcą, a w sklepie świecą one dla mnie podobnie (chyba :)).

Ogólnie to chyba z tym uniwersalizmem podchodzi mi najbardziej Toshiba ale jest nieco za uboga chodz tu można dokupić jakis do niej HD media player. No i obawiam sie nieco awaryjnośći, serwisowania o nie najlepszej reputacji.

A może coś innego, dobrego, CCFL LCD?

Dzięki za podpowiedzi.

ps. Kiedy jest najlepszy moment na zakup... może chwilę jeszcze poczekać bo ceny spadną (samsung pod koniec marca wypuszcza serię D, nie wiem jak inni, przy nowym stare ceny spadają)?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zawsze jest dobry czas na zakup.
Do Twoich potrzeb najwięcej warunków spełnia Sharp Full Led 46LX700
Właśnie w SD skaluje extra i nie ma problemów z dźwiękiem bo ma głośniki skośnomembranowe.
 
Do góry