Jaki blu ray zamiast panasonica dmp bd-30

rockman

New member
Witam. Posiadam w tej chwili Panasonica 30 i myślałem o zamianie na inny ( nie zależy mi na dźwięku ) z myślą o polepszeniu obrazu. Czy Pioneer 320 to dobry wybór? Głównie zależy mi na ostrości obrazu, redukcji szumów. Proszę o poradę - odtwarzanie z ok 3 m. na Philipsie 42 pfl 8404- czy ten Pioneer to dobry wybór?
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
rockman napisał:
Głównie zależy mi na ostrości obrazu, redukcji szumów. Proszę o poradę - odtwarzanie z ok 3 m. na Philipsie 42 pfl 8404- czy ten Pioneer to dobry wybór?

nie wiem czy cie dobrze rozumiem ?! - chcesz zmienic odtwarzacz ,zeby poprawic jakosc BD ?! na 42 " z 3m ?!
albo ten panas jest super kiepski (w co watpie) ,albo to wina TV -zmiana odtwarzacza wtedy nic nie zmieni
 

rockman

New member
mat74 napisał:
nie wiem czy cie dobrze rozumiem ?! - chcesz zmienic odtwarzacz ,zeby poprawic jakosc BD ?! na 42 " z 3m ?!
albo ten panas jest super kiepski (w co watpie) ,albo to wina TV -zmiana odtwarzacza wtedy nic nie zmieni


Panas jest sprzed 1.5 roku i firmy tak samo jak w stos do tv jak i odtwarzaczy blu ray poczyniły duży krok w jakości i funkcjonalności sprzętu ( widzę to m in po tv ) a tak myślę, że pioneer był zawsze lepszy i wiodący jeśli chodzi o bd więc stąd moje pytanie.
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
wedlug mnie to szczerze mowiac zrobilbys lepiej wrzucajac te pieniadze do skarbonki z napisem "projector".....:D
 
Do góry