Jaki amplitunery do kina domowego 5.1 JBL ES-80

Mistrzzz222

New member
Jakie amplitunery mogą być do kina domowego 5.1 JBL ES-80 , żeby miał zapas żeby się nie wyłączał (żeby nie był zasłałby)?

A jaki jakbym chciał zrobić 5.1.2 to jakiego potrzebuję ?
 

abdul0412

New member
Bez reklam
Jakie amplitunery mogą być do kina domowego 5.1 JBL ES-80 , żeby miał zapas żeby się nie wyłączał (żeby nie był zasłałby)?

A jaki jakbym chciał zrobić 5.1.2 to jakiego potrzebuję ?

Uklad 5.1.2 - Atmos musi byc na pokladzie ampli

Looknij na Onkyo 646.
jak masz wiekszy budzet to RZ 800.

pzdr
 

Mistrzzz222

New member
K... i za to lubię to forum ludzie są życzliwi , nie trzeba prosić o pomoc (radę). Dzięki chłopaki. A dla takich zielonych jak ja to jedno źródło (pod ręką) Zaraz luknę na cenny
 

abdul0412

New member
Bez reklam
TO do tej ceny :

Marantz 5010
Onkyo 646/747/828 ->( brak atmosa)
Denon 2200/3200

Pamietaj ze ceny na necie mozna spokojnie ponegocjowac.
Ja np jak zadzownilem po moje Onkyo to kosztowało cos w granicach 4200-4300 niepamietam a kupilem za 3900 ( odrazu dostalem taka cene) -> zaloze sie ze jakbym sie potargowal to za 3700 bez problemu jak jeden z kolegów z forum kupil.

Spytaj sie Blackninja o ceny - moze sie cos wykombinuje.
Pamietaj ze przeskok pomiedzy ampli pwiedzmy 646,2200 a 3200 czy 828 jest duzy na korzysc wyzszych modeli.

lepiej nawet wziasc na 2 raty niz kupic a pozniej sie wkurzac.

No i odsluch przede wszystkim!

pzdr
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
JBL'e lubią się z Harmanem, ale może i z innym ampli zagrają fajnie, osobiście słuchałem JBLi ES80 z AVR 161 z moim Onkyo i ze wzmakiem Harmana, ale nie pamiętam modelu, może był to Harman 980 i z nim zagrały najlepiej.
 

Mistrzzz222

New member
JBL pack ma Impedancja nominalna: 8 Ohm , a
Onkyo TX-NR 737 ma 4 Ohm to nie robi ? Nie znam się pytam bo rzuciło mi się to w oczy i czy to ma znaczenie ?
 

Mistrzzz222

New member
Ostatnia edycja:

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Owszem różnią się te kable ,najlepszy jest ten ostatni czyli Melodika .Zamiast Klotza kup sobie Qed Standard jest tej samej cenie i jest po prostu lepszy

Tak na marginesie izolacja (czyli często dielektryk ) MA ZNACZENIE
 

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
Jakie amplitunery mogą być do kina domowego 5.1 JBL ES-80 , żeby miał zapas żeby się nie wyłączał (żeby nie był zasłałby)?

A jaki jakbym chciał zrobić 5.1.2 to jakiego potrzebuję ?
JBL robi kolumny z niższych serii z łagodnym przebiegiem impedancji więc nie musi być jakiś wysoki model amplitunera. Oczywiście im wyższy tym lepszy.
 
Do góry