Jaki Amplituner do kina 5.1

kuba_krk

New member
Witam.
Jako, że marnie się znam na budowie domowych systemów audio, proszę o radę. Sam siedzę w sprzęcie Car Audio, jednak zasady przydatne przy budowie systemów samochodowych chyba nijak mają się do domówki.
Sprawa wygląda tak. TV dajmy na to, że wybrałem. System chciałbym zbudować w oparciu o głośniki Vibe z serii Monolith ( pewnie dla wielu nieznane, bo to producent specjalizujacy się w CA, jednak jakość dźwięku i wykonanie nowych serii domowych jest świetna ). Konkretnie zagra prawdopodobnie ten zestaw ( classic ) - niestety nie mogę umieścić linka, więc dla zainteresowanych ( vibe monolith classic ( 5.1 )
Jaki do tego czegoś wybrać amplituner ? Zależy mi, żeby maksymalnie wykorzystać głośniki, jednak nie chciałbym wydać na to jakichś kokosów. Może być sprzęt używany. W większości będzie służył do oglądania filmów i TV, w mniejszym stopniu do słuchania muzyki ( choć także ). Czy do 500, czy 1000zł można znaleźć coś godnego uwagi ?
Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc.
 

Jok3r

New member
Bez reklam
Onkyo TX-SR 308, Denon AVR-1311, Yamaha RX-V467, lub Yamaha RX-V367 (chyba najtańszy). Warto sobie najpierw ich posłuchać, które brzmienie będzie Ci najbardziej odpowiadać i wziąć pod uwagę charakterystykę głośników, które chcesz kupić, oraz własne odczucia.
 
Do góry