Jaki 60-65 cali, 100Hz do ok 4500zl

emyyyl

New member
Witam.
Proszę***o pomoc w znalezieniu 65 calowego tv 4k z odświeżanie 100Hz.

1. Jak***duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 30m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ?***Około***2,80 m.
3. Ile osób zasiada przed telewizorem ?***1-4
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem doekranu - czy kąty są ważne ?*** Raczej na wprost******,czasami***pod lekkim kątem
5***. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? będzie wisiec
6. Jak słońce świeci w pokoju ?***teoretycznie będzie świecic w strone telewizora, ale będa rolety , nie ma problemu .***
7. Jaki masz obecnie telewizor ? Plazma sony bravia.
8. Co chcemy aby***telewizor posiadał ? Bardzo dobry obraz , płynny interfejs/internet.
9. ***Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? TV z NC i Nerflix
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? W przyszlosci kino domowe 5.1 , może za jakis czas Konsola ps4.
11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? Powiedzmy średnio 2-3
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? bez znaczenia
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? netflix , ipla , vod , player ,*** siatkówka, piłka nożna, skoki,*** koncerty
14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? Tak: youtube, aplikacje typu ipla , vod , player , netflix
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? 10% w przyszlosci
16.***Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? raczej wieczorami
17. Preferencje co do wielkości? Od 60 cali
18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? Nie mam zbytnio porownania***
19.***Preferencje co do marki ? LG , Sony , Samsung , może jakaś inna marka pozytywnie mnie zaskoczy
20.***Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? Nie
21.***Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 4500zl
22. Czy będziesz zainteresowany profesjonalną kalibracją ekranu w celu wyciśnięcia maksymalnych możliwości nowego sprzętu ? Możliwe


Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
 

emyyyl

New member
Philips jest najbardziej krytykowana marką w Internecie. Nie wiem czy warto się pakować w te markę.
W czym ten model jest lepszy od innych?

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
Philips jest najbardziej krytykowana marką w Internecie. Nie wiem czy warto się pakować w te markę.
W czym ten model jest lepszy od innych?

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

To znaczy jak od innych ? Jak masz coś na oku to podaj . Co do tego co napisałeś ( krytyka itp ) nie brał bym do głowy , jak widzę to ten model ma jak najbardziej pozytywne opinie
 
Ostatnia edycja:

barburian

New member
Bez reklam
Dozbieraj jeszcze 1000zł i kup SONY 65XF9005 , poczekaj na wyprzedaże na koniec roku powinno być taniej . Lepszego LED TV w cenie ok 5-5,5 tyś nie ma na rynku.
 

emyyyl

New member
Czy SONY 65XF9005 jest naprawdę wart tego 1000-1500zł więcej?
Jego minimalna cena to 5500zł u wątpliwych sprzedawców. Jeśli chodzi o sklepy typu mm, euro, mediaex to już 6000zl. Nie chce mi się czekać do końca roku, tv chciałbym kupić w najbliższym czasie.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sony jest z podświetleniem strefowy, wart dopłaty.
Masz dla niebieskich z pakietem gratisów.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jest dostępny , napisz na PW proszę.
Jak będziesz niebieski masz jeszcze pakiet gratisów.
 
Do góry