Jaki 37 calowy TV kupić do kwoty 2000 zł????

Fenol

Member
Witam,


Ojciec prosił mnie o zakup Tv 37 calowego. Jako, że za poradą forumowiczów sam kupiłem wcześniej dwa tv (42 PV80 i 42 s20) chciałbym zapytać jaki tv kupić do kwoty 2000 zł?

Dodam tylko, że w grę wchodzi oglądanie kablówki, nie będą podłączone inne urządzenia. Ma być tylko i aż :))))) dobry obraz.

Co polecacie?

Pz
 

krzychu63

New member
Radzę Ci sie pospieszyć, bo wszystko wskazuje, że ostatnie plazmy 37" właśnie znikają z rynku. Z informacji jakie można przeczytać, Panasonic nie przewiduje tej przekątnej w 2011, a tylko on produkował plazmy w tym rozmiarze. Przed paroma dniami, kupiłem rodzicom Panasa P37x20 za 1650 zł w sklepie internetowym i była to ostatnia sztuka, jaką mieli w magazynie.
 

Fenol

Member
Dzięki za odpowiedzi.

Czyli jak rozumiem Panasonic TX-P37X20 to najlepsze rozwiązanie za te pieniążki?
 

Fenol

Member
Do krzychu 63: a gdzie kupiłeś jeśli mogę zapytać? Pytałem w 6 sklepach netowych i nie mają tego tv.
 

krzychu63

New member
Do krzychu 63: a gdzie kupiłeś jeśli mogę zapytać? Pytałem w 6 sklepach netowych i nie mają tego tv.
Kupiłem za 1655 zł w MegaMarket, ale jak wspomniałem była to ostatnia sztuka Telewizory plazmowe w sklepie megamarket.com.pl.
Podłączony do dekodera Cyfry Pioneer 1530 przez euro (dobry kabel), z ok. 2m - obraz na niektórych kanałach bardzo dobry (ostry). Prawdziwy komfort oglądania to niemieckie kanały SD z Astry. Ale niektóre kanały z Cyfry tez oglada sie przyjemnie. Wszystko zależy od jakości nadawanego materiału.
 
Ostatnia edycja:

digitalus

Banned
Witam .
Nie ma precyzyjnej odpowiedzi dlaczego nie ma w produkcji 37 calowych plazm. Byc moze gorzej sie sprzedawaly lub byl inny powod .
Wczesniej LG tez zrezygnowalo z produkcji 32 calowych plazm czyli 32pc51 .Gdy sa takie pytania to czesto " googluje":) i czasami mozna znalezc odpowiedz lub ciekawa informacje.
Jesli juz wspomniales o 37 calowych plazmach to poprzednie modele, nawet male, prezentowaly sie bardzo ladnie. Przyklad 37 calowa panasonic
th37pv500lrg.jpg

showlrg.jpg

Przenosimy sie do przeszlosci:) i czytamy o tym telewizorze czyli TH-37PV500.:Wspomnien czar"
Brytyjski "What Hi-Fi", jeden z najpopularniejszych na świecie magazynów o tematyce audio-video, w styczniowym numerze opublikował wyniki Supertestu porównawczego siedmiu 37-calowych płaskich telewizorów.

Zwycięzska plazma Panasonica - | media2.pl
Panasonic TH-37PV500 był jedyną plazmą w towarzystwie sześciu ekranów LCD. Wygrał, uzyskawszy maksymalną notę 5 gwiazdek.
 
Ostatnia edycja:
Do góry