jaka plazma, ważny kolor obudowy

cyniczny

New member
Witam
Postanowiłem zmienić TV i prośba do Was o pomoc w wyborze, poniżej garść szczegółów:
kolor obudowy: koniecznie srebrny
jaki sygnał: DVD/DiVX, Cyfrowy Polsat,
jaka odległość od ekranu: od 2,5m do 3,0m
jakie urządzenia do podłączenia: DVD, amplituner
jaka klasa cenowa: 2500 - 3000zł
więcej oglądasz w dzień czy w nocy: wieczory
jakie masz nasłonecznienie pokoju: tylko rano słońce z boku TV,
ile osób zasiada przed telewizorem: 2-3
Jaki masz ulubiony program: all
jaki masz telewizor: CRT 29 cali Panasonic
Ma stać czy wisieć: Stać ale dobrze by było aby również miał opcje wieszania

Pojeździłem troche po sklepach i generalnie skłaniam się do plazmy (głównie sygnał SD lub DVd), co do wielkości to początkowo chciałem 37 cali, ale czytając wiele opinii widze że 42 cale tż byłby dobrym wyborem. Raczej HD Ready poniewaz w najbliższym czasie raczej nie planuje oglądać nic w HD. A w późniejszym pewnie wymienie znowu TV.
Ponieważ pozostały sprzęt mam w kolorze srebrnym wiec TV musi byc srebrny (ewentualnie małe wstawki innego koloru). Widuje TV które mają małe wstawki srebrne ale takie cos odpada. Niestety z powodu koloru odpadł mój faworyt czyli Panasonic PV60. Nie nastawiam sie na jakąś konkretną firmę, ważne aby jakość sygnału w SD była jak najlepsza w miarę możliwości. I tu moja rola sie kończy i zaczyna Wasza, prosba o podanie kilku modeli którymi mógłbym sie zainteresować
Pozdr.
Krzysztof
 

robertw3d

New member
Jakiś czas temu w MM można było kupić srebrne Panasonici 37PV8 (a może to były PXy spoza PL?) za bardzo nieduże pieniądze - na pewno w Twoim budżecie.
 
Do góry