Jaka Plazma Panasonica do PS3?

clicers

New member
Witam serdecznie,

zwracam się z prośbą o poradę w kwestii wyboru najlepszej plazmy Panasonica do PS3 oraz filmów. Chodziłoby mi o model 46-50 cali w cenie do 3500. Po wizycie w sklepach oraz zapoznaniu się z opiniami na forum skłaniam się ku ST30, UT30 bądź U30. Nie jestem przekonany czy warto dopłacać do G30 ponad tyś. złotych. Jednocześnie obawy wzbudziły u mnie problemy dotyczące gier typu FPP, szczególnie w wersji G30. Z góry dziękuję za pomoc.
 

diuczysko

New member
Bez reklam
Witam serdecznie,

zwracam się z prośbą o poradę w kwestii wyboru najlepszej plazmy Panasonica do PS3 oraz filmów. Chodziłoby mi o model 46-50 cali w cenie do 3500. Po wizycie w sklepach oraz zapoznaniu się z opiniami na forum skłaniam się ku ST30, UT30 bądź U30. Nie jestem przekonany czy warto dopłacać do G30 ponad tyś. złotych. Jednocześnie obawy wzbudziły u mnie problemy dotyczące gier typu FPP, szczególnie w wersji G30. Z góry dziękuję za pomoc.

Nie wiem skąd masz te chore ceny, ale za 3,5k obecnie możesz kupić już GT30 50", który jest jeszcze lepszy od wszystkich wymienionych.
 

clicers

New member
Prawdę mówiąc są to ceny z Saturna, ponieważ interesuje mnie zakup na raty, w żadnym ze sklepów internetowych oferujących tv w niższej cenie nie uzyskam rat 0%, a w przypadku rat oprocentowanych cena i tak wychodzi jak w Saturnie.
 

Walenhovv

New member
Kolego ja Ci mogę polecić Właśnie serie GT30E wercja 50 calowa kosztuje 3499zł w Electro world np. Ale jest masa sklepów gdzie kosztują właśnie tyle. Telewizorek mam od 3 dni, zakupiony do dokładnie identycznech cełów jak ty. PS3 i filmy, wczoraj jak graliśmy ze znajomym W FIFE 2012, to był zdumiony płynnością oraz kolorami tego TV. Naprawdę polecam. :)

Ps.
Kupując w sklepie gdzie cena TV wynosi 3500zł + odsetki za raty (18 w moim przypadku) wychodzi i taniej niż w saturnie)
 

diuczysko

New member
Bez reklam
Prawdę mówiąc są to ceny z Saturna, ponieważ interesuje mnie zakup na raty, w żadnym ze sklepów internetowych oferujących tv w niższej cenie nie uzyskam rat 0%, a w przypadku rat oprocentowanych cena i tak wychodzi jak w Saturnie.

W tym przypadku nie pomogę, ja akurat nigdy nie kupuje w EURO, MM i Saturnie, bo mają złodziejskie ceny :)
 

Grzesiek83

New member
redcoon właśnie obniżył ceny, też już jest gt30 za 3,5k. Można brać na raty.
Osobiście kupiłem tydzień temu za 3600 w electro world - straszne grosze jak za ten telewizor :p
 
Do góry