Jaka nagrywarka DVD do 500-600 pln ?

Slots123

New member
witam,

Tak jak w temacie .... rozgladam sie za niedroga nagrywarka DVD .... poniewaz mam juz kompletny zestaw kina domowego (Denon + Wharfedale + Infocus) ta nagrywarka bedzie uzywana sporadycznie do nagrania czegos z TV, przegrania plyty, przegrania starych kaset VHS, czy jako drugi odtwarzacz DVD dla dziecka .... wiec nie zalezy mi aby wydac duzo ....
szukam czegos co mialoby odpowiedni stosunek jakosci do ceny ... nagrywalo w takiej jakosci zebym specjalnie nie narzekal i nie psulo sie co miesiac ....

szukajac na Ceneo.pl w tym zakresie znalazlem (z tych "bardziej" firmowych ) tylko dwa modele LG, ale moze sa lepsze rozwiazania ....

z gory dzieki
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Nie jestem na bieżąco z nagrywarkami, gdyż swoją kupowałem prawie dwa lata temu, ale wówczas jedyną nagrywarką, zdolną do skopiowania niezabezpieczonej płyty, był Pioneer z twardym dyskiem.

ArtS :)
 

Pablo1964

New member
Bez reklam
Ze swojego doświadczenia mogę doradzić jedno - kup koniecznie z HDD a marka ma drugorzędne znaczenie.
 

ArtS007

New member
Bez reklam
No nie, marka ma podstawowe znaczenie. To nie tylko prestiż, ale przede wszystkim jakość zastosowanych algorytmów kodowania obrazu. Czołówka, to (alfabetycznie): Panasonic, Pioneer, Sony. Oczywiście, musisz zwrócić uwagę na dodatkowe opcje, jeśli Cię interesują. I tutaj może się okazać, że rozwiązania LG, czy Samsunga będą elastyczniejsze. Jeśli jednak stawiasz na jakość obrazu, to coś z ww. trójki.

ArtS :)
 

Pablo1964

New member
Bez reklam
Arts, napisałem o drugorzędnym znaczeniu marki ze względu na ograniczenia budżetowe. Uważam, że lepiej kupić LiteOna z HDD niż Sony bez dysku. Ale ogólnie masz rację.
 

ArtS007

New member
Bez reklam
W jednym zgadzamy się w zupełności: kupowanie nagrywarki bez dysku kompletnie mija się z celem.

ArtS :)
 

Slots123

New member
ArtS007 napisał:
W jednym zgadzamy się w zupełności: kupowanie nagrywarki bez dysku kompletnie mija się z celem.

ArtS :)

no tak, ale .... taka z HDD to juz pewnie minimum 1000 pln lub wiecej ... czyli dwa razy tyle ile chcialem wydac
tu w zasadzie nie chodzi o ograniczenia budzetowe tylko o to ze jakos ciezko mi uwierzyc w to ze bede ten HDD kiedys wykorzystywal .... jak kiedys mialem magnetowid to w zasadzie nigdy nic nie nagrywalem a wykorzystywalem go tylko jako odtwarzacz ... teraz chce kupic nagrywarke aby jednorazowo przegrac stare kasety VHS, moze czasem jakas plytke, a przez reszte czasu bedzie ona pewnie pracowala jako zwykly odtwarzacz ....

chyba ze o czyms nie wiem ... jesli jestem w bledzie i HDD bedzie mi jednak potrzebny to uswiadomcie mi to :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
nagrywarka Ci wystarczy zupełnie.
Przecież masz dokładnie jak w magnetowidach.
Możesz nagrać na płytę i zostawić lub nagrać ,skasować i znów nagrać.
 

wa12

New member
Co do nagrywarki do 500 PLN to właśnie kupiłem w MAKRO w Białymstoku Panasonica DMR-ES15 za 439 zł. Cena rewelacyjna, nawet na Allegro są po 599. Grzech nie kupić za taka cenę.
 
Do góry