Jaka jest najlepsza wersja ps3??

Mnieteq

New member
W tej chwili dostepna jest praktycznie tylko wersja 40GB, moze jeszcze znajdziesz gdzies 60GB (czytnik kart, 4xUSB i wsteczna kompatybilnosc). No chyba, ze chodzilo o wersje Starter Packa ;)
 

WoJoW

New member
Jeżeli masz jeszcze gdzieś szanse dostać wersję 60GB to warto:
- ma 4xUSB (40GB 2xUSB)
- wsteczna kompatybilność ze starymi konsolami PS
- czytnik kart pamięci (przydatna rzecz bo zdjęcia są bardzo szybko odczytywane)
- ma większy dysk :p(chociaż oczywiście możesz wsadzić swój)
- i dodatkowo słyszałem (nie miałem okazji sprawdzić) że ma podobno ładniejsze wykończenie od 40GB
 
Ostatnia edycja:

egonszef

New member
na allegro jeszcze można znaleźć wersje z 60 giga, warto, chyba że chcesz grać w nowe gry i bajery cię nie interesują typu czytnik kart pamięci (można jakiś na usb podłączyć) I przy wyjściu MGS4 będzie wersja specjalna dedykowana tej grze, wygląd konsoli zmieniony - tzn. jakaś nalepka czy pomalowana specjalnie obudowa, 80 giga dysk i na razie to wszystkoco wiem, ale niestety nie potwierdzono tego zestawu w europie :(
 

strugo

New member
Jeżeli jesteś posiadaczem PS2, to kup wersje 40GB, gdyż po co Ci kompatybilność wsteczna skoro masz PS2 :) będziesz musiał dokupić pada, ale za to Dualshocka ;D bo w wersji 60GB (startpack) masz 2 Sixasis'y , żadnego duala :) pozdro
 

WoJoW

New member
Ale czy wibracje w padzie są tak bardzo potrzebne, bo według mnie nie tak bardzo (np. w samochodówkach)? Nie wiem czy jest sens dopłacać do Dualshocka, ale to jest już kwiesta osobista i własnych odczuć...
 

Mnieteq

New member
przeciez dualshock nie dziala na PS3 z tego co wiem... sixaxis nie ma wibracji ale na wiosne bedzie mozna kupic Dualshock'a 3
 

strugo

New member
Mnieteq napisał:
no tak... jest dostepny ale w Japonii i Stanach

Widzę, że słabo u Ciebie z newsami PS3 :???:

WoJoW napisał:
Ale czy wibracje w padzie są tak bardzo potrzebne, bo według mnie nie tak bardzo (np. w samochodówkach)? Nie wiem czy jest sens dopłacać do Dualshocka, ale to jest już kwiesta osobista i własnych odczuć...

Jak dla mnie potrzebne, gdyż do samochodówek jest kiedownica ;) ale np. w gierkach FPS, czy TPP, wibracje są jak najbardziej wskazane :) pozdrawiam
 
Do góry