jaka duża plazma pod konkretne wymagania

lukwol

New member
Witam.

Szukam dużego TV - około 50" (chcę wypełnić wnękę o szerokości 140cm). Nie jest jeszcze przesądzone, ze ma być to plazma...

Główne zastosowania:
- telewizja N/na kartę/cyfra lub polsat cyfrowy
- konsola ps3
- filmy hd z kompa lub pendrive-a
- dostęp do internetu

odległość od TV około 3,5-4 metry. TV będzie wisiał na południowej ścianie także boczne światło nie jest dużym zagrożeniem.

Cena - jakbym się zmieścił w 3000 to byłoby git.

pozdrawiam
 

cactusek

New member
Bez reklam
Witam.

Szukam dużego TV - około 50" (chcę wypełnić wnękę o szerokości 140cm). Nie jest jeszcze przesądzone, ze ma być to plazma...
50 cali w obecnych czasach to już nie jest duży telewizor, to najczesciej najniższa przekątna plazm FHD dostępna od danego producenta. Tylko Panasonic robi mniejsze.


odległość od TV około 3,5-4 metry.
No to 50tka to minimum.


Cena - jakbym się zmieścił w 3000 to byłoby git.

pozdrawiam

Może warto poczekać dwa miesiące na nowe modele. W marcu powinny sie pokazać nowe Panasonici.
 

wiktorzi

New member
Witam.
Szukam dużego TV - około 50" (chcę wypełnić wnękę o szerokości 140cm).
To naprawdę, tak jak kolega wyżej napisał nie jest już duży telewizor. Mam 50C550 Samsunga w takiej podobnej wnęce i po miesiącu już był za mały, kupiłbym większy ale ... wnęka nie pozwala.
odległość od TV około 3,5-4 metry.
Właśnie z takiej też oglądamy i wszyscy w rodzinie jednoznacznie stwierdzają już po 6 miesiącach, że mógłby być większy. Z tej odległości nie ma różnicy co oglądasz czy materiał fhd czy hdready

Cena - jakbym się zmieścił w 3000 to byłoby git.
To tylko niskobudżetowe (samsung, lg) albo hd ready czego nie polecam,
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Na jakość sygnału 50" wystarczy i tak na 50S20 nie
wystarczy , nie wystarczy na Samsunga 50" trzeba dozbierać
Jeśli ma być jeszcze PS 3 to tak jak wcześniej podałem LCD 46", na 52" kasy nie wystarczy.
 
Do góry