Jaka duża plazma na filmy z komputera ?

jacobi75

New member
Witam

Zabieram się za kupno telewizora i proszę o pomoc. Dysponuje kwotą 3000 zł. Chce kupić 46" lub 50"
z gniazdem ethernet ( lub wifi ) i DLNA. Chcę oglądać filmy z komputera z napisami (txt)
Mocno zastanawiam się nad Panasonikiem P46GT30E lub P50G30E
Podobno rewelacyjna jakość obrazu a i ceny zaczynają być sensowne
Proszę o wskazówki lub inne propozycje telewizorów
Pozdrawiam
 

jacobi75

New member
Jeszcze jedna rzecz mnie zastanawia. Jak w tych telewizorach wygląda kwestia obsługi formatu DIVX poprzez DLNA. W manualu do tych modeli wyczytałem ze nie obsługują one tego formatu. Można je odtwarzać jedynie poprzez wbudowany w telewizor odtwarzacz ? A jak z formatem rmvb ?
 

hiena

New member
Nie udało mi się jeszcze uruchomić RMVB na G30 więc pewnie nie obsługuje.
ale wydaje mi się że szkoda czasu i atłasu jak się ma 50". RMVB zawsze kojarzy mi się z bardzo mierną jakością a to przy tym rozmiarze odbije się od razu na kolegi zadowoleniu.

Co do różnych kodeków przyznam że nie mam o tym zielonego pojęcia ale do tej pory miałem może z jeden film którego nie mogłem otworzyć.
W końcu zagrzebałem w nim jakimś programikiem i poszedł.
zawsze mam problem z otwieraniem MKV jak mają więcej niż jedną ścieżkę audio ale z tym można sobie spokojnie poradzić MKVmerge pozostawiając tylko interesującą nas ścieżkę.
 

płoć

New member
Tak jak koledzy piszą bierz jak największą , ja też wybrałem 50inch żona bała się że będzie za duża mamy tylko 3,7m szerokość pokoju a okazuje się że mogła by być i 60.
RMVB racja lepiej sobie odpuścić ale już zwykłe avi 600x240 filmy zassane wyglądają świetnie , wiadomo nie jest to hd ale nie ma pixelozy polecam
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Jeszcze jedna rzecz mnie zastanawia. Jak w tych telewizorach wygląda kwestia obsługi formatu DIVX poprzez DLNA. W manualu do tych modeli wyczytałem ze nie obsługują one tego formatu. Można je odtwarzać jedynie poprzez wbudowany w telewizor odtwarzacz ? A jak z formatem rmvb ?

Daj sobie spokój z RMVB przecież to jakościowa porażka!
 
Do góry