jak wypalic avchd

dario135

New member
mam pytanko sciagnalem film w mkv przerobilem multiavchd na avchd jak i czym to wypalic na plyte dvd, probowalem nero ale player mowi ze nikompatybilne, player to panas bd60
 
D

djrobus

Guest
Spróbuj za pomocą ImgBurn. A w ogóle słyszałem, że Panasy są kapryśne jeśli chodzi o takie "prace własne":cool:
 

dario135

New member
wypalalem w nero z tymi ustawieniami co piszesz i nic nie idzie,
mam jeszcze jedno pytanko jak przerabiam mkv w multi avchg to ktora opcje wybrac moze to ma znacenie
 

Maxavelli

New member
Ja skapitulowalem - poprawnie zrobiona strukture AVCHD (PowerDVD nie kaprysi) PS3 widzi losowo raz jako AVCHD, raz jako Data Disc. Nie ma znaczenia czym wypale - zalezy od filmu. Black Hawk Down i Dark Knight chodza poprawnie, National Security i Man on Fire juz nie. Mam juz tego serdecznie dosc - masa zmarnowanych pieniedzy na plyty DVD DL ;-(...
 

dario135

New member
ja tez to olewam bluray jest po to bu bluray filmy ogladac, zapisalem sie wczoraj do wypozczalni online i czekam na filmy wtym formacie na poczatek transformersy i terminator2
 

saram

New member
Witam
Ja też jestem po kilku próbach. Ja na szczęście wziąłem małą próbkę (3 min sample) i przerabiałem do bólu. Kazałem od razu multuAVCHD wypalic przez imgBURN aby nie było obiekcji. Poza tym oczywiście proces przygotowania musi wyjść bez błędów i warningów. Ja zauważyłem ża najważniejsze są dwie rzeczy:
1. bardzo ważna - ścieżka dźwiękowa ac3 - u mnie innej w ogóle nie odtwarza
2. ważna - idealne proporcje obrazu zgodne ze standardem - u mnie jak są nieodpowiednie to obraz się nakłada

Jeśli chodzi o dźwięk, to w multiAVCHD można ustawić aby go przekodował.
Jeśli chodzi o obraz, to nie ma jeszcze opcji UNCROP, ale jest programik UMCROPmkv.exe podawany w tutorialu prez autora, który przywraca proporcje - niestety chyba przekodowuje on kompletnie źródło :(

U mnie testy zakończyły się sukcesem. W mniędzyczasie odświerzyłem oprogramowanie DVD, więc nie wiem czy to ma znaczenie czy nie. Mój BR, to zestaw Sony IT 1000, a materiał wypalam na DVD, na BR nie testowałem jeszcze.

Pozdrawiam,
Saram
 
Do góry