Jak ujawniły pewne źródła - iPhon 5 będzie miał rewolucyjne rozwiązanie .

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Asystent - to as w rękawie iPhone 5 ?

Smartphon Apple iPhone5 będzie miał prawdziwego osobistego asystenta w oparciu o interaktywne rozpoznawanie głosu. To będzie hit i osobista sekretarka która zadba o Twoje terminy.
voicecontrol-music-20100607_b_54336.jpg


Jak ujawniły pewne źródła - iPhon 5 będzie miał rewolucyjne rozwiązanie .
Nowa funkcja nazywać się będzie Assistant. Dawne krążące pogłoski mówiły że Apple dlatego przejął firmę Siri że wprowadzi głosową obsługę w swoich smartphonach.
Nowy potężny system rozpoznawania mowy może interpretować języki i tworzy nowy model prawdziwego osobistego asystenta.
Ma być etapem rewolucji w rozwoju .
Będziesz mógł wydawać polecenia, a Twój smartphon wykona je bez mrugnięcia okiem.


Jeśli po nocnej balandze zaśpisz do pracy to wystarczy jak rozkażesz "napisać do pracy że ​​jestem chory " i wyślij SMS. Albo - umówić spotkanie w kalendarzu z Anią w środę o 15"
W praktyce asystent odpowiada zadając nam więcej pytań o szczegóły do przeprowadzenia akcji.

System będzie zintegrowany ze wszystkimi funkcjami .
Szukasz jakiegoś adresu - to mówisz poproszę o adres mailowy Henryka.
Albo poszukaj zdjęcia moich przyjaciół i - masz. Nowy iPhone powinien mieć 1 GB pamięci RAM i dwurdzeniowy procesor nell'iPad A5 2 . Firma Apple ma ogłosić wszystkie nowości w dniu 4 października.
dday
 

bluray

Banned
Microsoft pracuje (pracował ?) od kilkunastu lat nad "voice sensor".
Widziałem sample = efekty w Warszawie na targach w 1999 r.
Nic się nie dzieje, bo się nie da.
To moja opinia.

Taki przykład nieosiągalnej funkcjonalności:
.. budzę się na kacu albo raczej; budzę się o świtcie bo zapracowałem się koncepcyjnie i o 7.oo rano jestem nieprzytomny.
Ja tak bardzo często mam, bo taki jestem. I już.
WTEDY:
Wydaję dyspozycję głosem ... Jakim ?
Otóż innym niż zwykle. Sam zazwyczaj siebie nie poznaję.
Zdarza się, że ok 14.oo odbieram pierwszy telefon i mój głos nie przypomina niczego co znam.
A komp ma mnie, w tym stanie poznać ?
BZDURA !!! Total.

pozdro o 3.15 w nocy

ps.:
KIKI też, od lat pracuje w nocy.
KIKI; gdzie je4st AR2 ? Napisz coś o synu.

pozdro
 
Do góry